GSC Üyelerinin Favori Yerli ve Yabancı Dizileri - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Üyelerinin Favori Yerli ve Yabancı Dizileri

90ların çocuğuyuz agaaa :):)

Kaygısızlar
Eyvah babam
Baba Evi
Çarli
7 Numara
Tatlı Kaçıklar
Ruhsar
Ikinci Bahar
Deli Yürek
Aynalı Tahir
Süper Baba
Unutabilsem
Yılan Hikayesi
Ayrilsak da Beraberiz
Hayat Bağları
Çılgın Bediş
Kara melek
Ince ince yasemince, ne gülerdik be ailece

I am the one who knocks!

Reyiz Flash Tv deki gerçek olaylari anlatan filmi unutmussun :D Flash Tvde adi Gercek Kesit miydi neydi hep izlerdik yahu etkilerdi cocukken bizi :D

Kendi gitti dingil bölüm başı 1,5 milyon doları beğenmedi. Ashton Kutcher o voltranı oluşturamadı yani zaten dizinin yaran diyalogları Charlie-Jake-Alan arasında dönen diyaloglardı daha ziyade o gitti. 6-7.sezonda da biraz bozuldu aslında dizi o gidince iyice b.ka battı. Jake büyüyünce falan o diyalogların esprisi azalmıştı. Ama ilk 4-5 sezonu efsane. Hatta tekrar başlayabilirim 2 kere izledim gerçi ama.

Chuck Lorre'le kavga etti, neden bilmiyorum ama adam iyice kafayi yedi o dönem.

Charlie'yi bu kadar iyi yapan şey, Alan'le dalga geçmesiydi.

Alan rezil olmasi, Charlie Alan'i rezil etmesi ve Jake'in çocuksu hareketler diziyi çok iyi yerlere götürdü.

Jake küçükken iyiydi, simdi kıcık oldu.

Ashton Kutcher kötü aktör degil ama bu dizi için yetersiz. Millet Charlie'ye alişti, ve Charlie ile Ashton daglar kadar fark var.

Bende ara sira eski bölümlerini izliyorum, Charlie gitmeden önceki tüm bölümleri izledim büyük ihtimalle.

Reyiz Flash Tv deki gerçek olaylari anlatan filmi unutmussun :D Flash Tvde adi Gercek Kesit miydi neydi hep izlerdik yahu etkilerdi cocukken bizi :D

Gerçek Kesit çok ayrı bi olay onun için sayfalarca konuşabiliriz :)

Örneğin şu müziği duyunca beynim uyuşuyor beyaz çorabımı giyip evin içinde delince planlar yapmak istiyorum... :asd: :asd:

Gerçek Kesit Fon Müzikleri - 5 Coming Back Home 1 - YouTube

Kaleci Saçlı Adam
Sarı Bıyık
Çakma Mükremin ve nice Oscar'lık oyuncular :D

Chuck Lorre'le kavga etti, neden bilmiyorum ama adam iyice kafayi yedi o dönem.

Charlie'yi bu kadar iyi yapan şey, Alan'le dalga geçmesiydi.

Alan rezil olmasi, Charlie Alan'i rezil etmesi ve Jake'in çocuksu hareketler diziyi çok iyi yerlere götürdü.

Jake küçükken iyiydi, simdi kıcık oldu.

Ashton Kutcher kötü aktör degil ama bu dizi için yetersiz. Millet Charlie'ye alişti, ve Charlie ile Ashton daglar kadar fark var.

Bende ara sira eski bölümlerini izliyorum, Charlie gitmeden önceki tüm bölümleri izledim büyük ihtimalle.

Dizinin durduğu sezondan önceki sezon Charlie Sheen gerçekten çoğu bölümde sarhoş ya da uyuşturucu falan kullanmış. Bölümlerde net belli oluyordu yani rol falan değildi 7.sezondu galiba. Rehabilitasyondan sonra geri gelmedi zaten. Ashton Kutcher iyi de aynı havayı vermesi mümkün değil zaten. O kadar cool durmuyor yani role oturamadı bi türlü. Gittikten sonra zaten 10 bölüm falan izlemeye çalıştım ama sıktı baya bitiremedim.

Breaking Bad
Prison Break
Game of Thrones
Kaygısızlar
Ekmek Teknesi
Ezel
İkinci Bahar
Koçum Benim (özel nedeni var :) )

aklıma geldikçe editlerim

Gerçek Kesit çok ayrı bi olay onun için sayfalarca konuşabiliriz :)

Örneğin şu müziği duyunca beynim uyuşuyor beyaz çorabımı giyip evin içinde delince planlar yapmak istiyorum... :asd: :asd:

Gerçek Kesit Fon Müzikleri - 5 Coming Back Home 1 - YouTube

Kaleci Saçlı Adam
Sarı Bıyık
Çakma Mükremin ve nice Oscar'lık oyuncular :D

Ya film çekmişler ama nasil hareketler falan yapmacik mi desem yada sanki rol yaparken harektleri yapmacik gibi geliyor bunlarin simdi izleyince bir ara tecavuz rolu vardi bunlar o zaman aklim ucuverdi bir anda icimde korku vs basmisti :D Garip bir film birde Sirlar Dünyasida oda :D Sirlar Dünyasi tam korkutan hikayelerle doluydu :D

Ya film çekmişler ama nasil hareketler falan yapmacik mi desem yada sanki rol yaparken harektleri yapmacik gibi geliyor bunlarin simdi izleyince bir ara tecavuz rolu vardi bunlar o zaman aklim ucuverdi bir anda icimde korku vs basmisti :D Garip bir film birde Sirlar Dünyasida oda :D Sirlar Dünyasi tam korkutan hikayelerle doluydu :D

Dizinin çoğu bölümü Bursa'da çekilmiş. Eskiden ne zaman denk gelsem hiç sıkılmadan izlerdim hipnotize eden bi havası var :D

Gerçek Kesit - OYUNCULUKTA ZİRVE - YouTube

Person of interest, True Detective, Game of Thrones, Shameless, Black Mirror, It's always sunny in philadelphia

Behzat Ç, Leyla ile Mecnun, Yedi numara, Yılan hikayesi

tapatalk

Dizinin çoğu bölümü Bursa'da çekilmiş. Eskiden ne zaman denk gelsem hiç sıkılmadan izlerdim hipnotize eden bi havası var :D

Eskiden kacirmazdim bu filmi ama simdi bakinca yani oynadiklari rol yapmacik gibi geliyor ama gercek hayati yansitiyorlar ama gercekten etkileyen bir filmdi.Hayatimda birkaç hareketleri bu film sayesinde sakındım :D Hele burada Sari Biyik oynadi mi hemen izlerdim.Herif baska rol yapiyordu :asd:

1.Friends
2.The Big Bang Theory
3.Breaking Bad
4.Person of Interest
5.Coupling
6.Mad Men
7.Malcolm in the Middle
8.Game of Thrones
9.Chuck
10.My Name is Earl

Yerli olarak karışık sayayım eskiler de var ; Avrupa Yakası, Tatlı Hayat, Behzat Ç., Bıçak Sırtı, İşler Güçler, Tatlı Kaçıklar, Galip Derviş, Ekmek Teknesi ve tabi ki LEYLA İLE MECNUN

Edit: Mahallenin Muhtarları'nı unuttum. Bizim mahallede çekiliyordu, çekimleri falan izlemeye götürüyordu annem beni çocukken. :D
süper bir liste renkdaş.Malcolm in the Middle nasıl bir dizi renkdaş?Tavsiye eder misin acaba?:hat:

Bursa'da çekilme sebebi Flash Tv Bursa'da kurulmuş ve sonradan yurda açılmış bir TV bildiğim kadarıyla.
Haliyle ilk çıkış aşamasında Bursa'da çekilen diziler hatta haber programları vardı.

Açıkçası Gerçek Kesit bitince ben de Flash TV izlemeyi bıraktım. :D :D :D

breaking bad
prison break
perfect strangers
spartacus
oz
game of thrones
vikings
himym\friends
walking dead
sherlock
true detective
dexter (özellikle şizolu sezon)
mavi ay
elementary : sherlocku sevenler için birazdaha farklı bir kurguda holmes hikayeleri yine.iyidir.
mad men bi aralar takip etmiştim ama askerlik araya girince devamını yakalayamdım dahada devam edemedim.o da geçerli bol ödüllü bir diziydi.sanırım hala devam ediyor.
----
şuan sopranosu izliyorum final sezonuna geldim oyunculuklar ve soundtrack seçimi çok iyi.
doctor who yu cok merak etmısımdır ancak hiç bi şekilde başlamadım.cesaret isteyen bişey onca yıl onca bölüm.
ilginç lostu kimse yazmamış eskiden er kişinin listesinde ilk 3 de olurdu.
flashback devamı gelmediğinden olsa gerek listelere giremedi heralde o da iyiydi tek sezona rağmen.
the big bang theory, the simpsons,sezon bölüm farketmeden açıp zaman geçirmek için arada izledğim diziler.

yerli dizilerdende
bizimkiler
kaygısızlar
avrupa yakası ilk sezonlar
leyla ile mecnun

Son düzenleme:
breaking bad
prison break
perfect strangers
spartacus
oz
game of thrones
vikings
himym\friends
walking dead
sherlock
true detective
dexter (özellikle şizolu sezon)
mavi ay
----
şuan sopranosu izliyorum final sezonuna geldim oyunculuklar ve soundtrack seçimi çok iyi.
doctor who yu cok merak etmısımdır ancak hiç bi şekilde başlamadım.cesaret isteyen bişey onca yıl onca bölüm.
ilginç lostu kimse yazmamış eskiden er kişinin listesinde ilk 3 de olurdu.
flashback devamı gelmediğinden olsa gerek listelere giremedi heralde o da iyiydi tek sezona rağmen.
the big bang theory, the simpsons,sezon bölüm farketmeden açıp zaman geçirmek için arada izledğim diziler.

yerli dizilerdende
bizimkiler
kaygısızlar
avrupa yakası ilk sezonlar
leyla ile mecnun

Breaking Bad harbiden tv tarihin en iyi 3 dizileden birisi olmalidir bence.

Her saniyesi müthiş.

Üst Alt