GSC Yardım Lütfen Alemdar İbaret Dünya Turu Başlığı - Sayfa 32 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Yardım Lütfen Alemdar İbaret Dünya Turu Başlığı

Şuan Plutonda reis çok yakında güneş sistemi sınırlarını aşacak, yol üzerindede Hubble teleskobuna uğrayıp bir çayını içerim dedi.

Alemdar sunu unutmasin ki onun boslugunu ben dolduracagim Dunya Turuna bende cikiyorum Alemdar izninle.Yalniz sunu belirtmek isterim ki Alemdar ben guzel hatunlari gormek icin tur atarim.

Trolleme değilde fazla kaptırmış olmayacak bir hayale kendini. :D

O değilde yürüyerek zor olur bisiklet kullan diyen cok çıkmıs baslarda :asd:

oZ6B4k.jpg
Selamlar.Bilmeyen liselidir.
Ulan asfahabsgadh :D

İbrahim Ethem Yüksel, Alemdar İbaret mi ? Ona göre okuyacağım konuyu, sürekli bir eşek muhabbeti dönüyor ne olduğunu anlamıyorum, okuyayım da kültürüm artsın. :D

İbrahim Ethem Yüksel, Alemdar İbaret mi ? Ona göre okuyacağım konuyu, sürekli bir eşek muhabbeti dönüyor ne olduğunu anlamıyorum, okuyayım da kültürüm artsın. :D

Gerçek Alemdar İbaret 2014 yılında eşek önde bu arkada Porto Riko dağlarına doğru yol alırken eşeğin tepmesiyle hayatını kaybetmiştir. 2014'den sonra insanlara İbrahim Ethem Yüksel olarak tanıtılan yahudi iş adamı Yossi Kohen, kendisi masondur. Fırsat buldukça traş olurdu ve sürekli geziyor.

Bu kadar gezilecek ne vardı ?

Üst Alt