GSC Yardım Lütfen Alemdar İbaret Dünya Turu Başlığı - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Yardım Lütfen Alemdar İbaret Dünya Turu Başlığı

Lan marco polo dünya turu yaptı denince inanıyonuzda Alemdar İbaret yapacak diyince niye ouwwwwwww...

ne var lan...

adam patenle dünya turu yapmış...:ka21:

biz yürüyünce mi öggg...

Şuradaki atılan makara mesajların hepsini tek tek kaydediyorum şimdi...

iki sene sonra dönersem ALLAH 'ın izni ile tek tek sahiplerine postlayacağım o mesajları...:)

Sevdiğimiz den seni abi

Sent from my Turkcell T10 using Tapatalk 2

Cevap: GSC Yardım Lütfen Alemdar İbaret Dünya Turu Başlığı

Cuba'ya ugra abi,havaalaninda adamlar var kendi öz kizlarini pazarliyorlar,al dene begenirsen öde parasini al diyorlar :D

Lan marco polo dünya turu yaptı denince inanıyonuzda Alemdar İbaret yapacak diyince niye ouwwwwwww...

ne var lan...

biz yürüyünce mi öggg...

iki sene sonra dönersem ALLAH 'ın izni ile tek tek sahiplerine postlayacağım o mesajları...:)

Saydigin ulkeleri yuruyerek 2 yilda gec abi, geriye kalan ulkeler icin de sponsorlarini ben ayarlayacagim. Afrika dahil :D

ne var lan...

biz yürüyünce mi öggg...

şöyle bir tavsiyede bulunucam izninle sen şuraya kalem kalem ihtiyaclarını yaz bizde bişeylerin çaresine bakalım gücümüz elverdiğince sen ihtiyaclarını listele çorbada tuzu bulunsun istiyenler özelden ulaşır sana

Kabe'yi tavaf etmezsen o dünya turu sayılmaz abi.;)

Dinimizce de caiz degilmis :p

STV ile sözleşme imzala. Gerekirse oradaki adamın kankası ol. Her haftasonu izleyelim seni...

yanliz yürümek gercekden sakat IS.

bacak fln kalmaz... senin fizik durumun nedir? ve cok iyi ayakabi alman lazim.

Hani ciddi düşünüyorum dedin ya abi, bütün hayatını bir çantaya sığdırmak zorunda kalacaksın. Peki o çanta çalınırsa?

günde max 30 km yürürsün abicim esenlerden çıksan ilk gün köprüyü geçemezsin 6. gün kartala varırsın sen vazgeç bu yürüme sevdasından bisiklet al

alemdar vazgec bu isten.. yuruyerekmis :asd:

her yer avrupa gibi olsa hakkatten git.. ama Turkiye'nin dogusu oyle bedevi gibi yurunecek yerler degil :asd: kestane zarar gorebilir..

Üst Alt