GSC Yüzüklerin Efendisi - Yüzük Kardeşliği Bölüm 1 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Konya’nın Gscimbom köyünde o sabah herşey sakindi, tüm üyeler köyün işleriyle koşturuyorlardı. Köyün gençlerinden Frodo Ünsal ağaç altında demlenirken, bir at arabasının sesini duydu. Belki taze bira getiriyorlardır diye ayağa kalkıp atın yanına doğru koştu.

1626465431427.png

Fakat karşılaştığı kişi o bölgenin bilgesi olan Gandalf Melih idi. Frodo Ünsal köyden hiç çıkmamıştı tazecik toy bir delikanlıydı. Maviş gözlerini gandalf melihe dikerek anlatsana şehirdeki şarapların tadı nasıl, 6 lı biralar kaçtan gidiyor gibi meraklı sorular sordu. Gandalf Melih bu gencin sorularına iştahla cevap verir ona mutlaka bir gün köyün dışına gitmesini tavsiye ederdi. Baban Bilbo OnurCU napıyor, aranız iyi mi diye de devam etti.
Frodo Ünsal; bilirsin işte tüm gün evde bugün doğum günü olacağı için baya heyecanlı kasa kasa bira aldı..

1626465450523.png

At arabasında sohbete devam ederken, BilboOnur'un kapıda kendilerini beklediğini farkettiler. Gandalf Melihi gördüğü için çok mutlu olmuştu. Onu çok özlemişti Gandalf Melihi çok sıkı bir şekilde kavrayıp onu bir güzel kucakladı bu sırada vucudundan terler boşalıyordu.
Frodo Ünsal araya girip yeter babacım beni utandırıyorsun dedi. Gandalf Melih eski kadim dostuna bakarak 111 yaşındasın ama hiç yaşlanmadın BilboCum dedi ve hala çalışıp çalışmadığını sordu.
Bilbo Cu, öhööhhö ne çalışması diye tedirgin bir şekilde soruyu geçiştirerek evine buyur etti.
Evinde Gandalf ile sohbet ederken, “artık çok yaşlandığını sürekli kara süvari kılığındaki, sapkın adamlardan kaçmaktan yorulduğunu söyledi.” Her şeyini biricik evladı frodo ünsala bırakacağını belirtti.

1626465471214.png

Gece olduğunda Bilbo Cu doğum gününü kutlamaya gelen üyelere gençlik anılarını anlatıyordu. Bilbo Cu, Bir keresinde 3 Siyahi Orta saha oyuncusunun arasında kaldığı anısını anlatırken, Oturmuşlar beni nasıl yiyeceklerini konuşuyorlardı. Kucakta mı yesinler, masada mı yesinler yoksa yatağa yatırıp orada bir güzel yesinler " derken üyeler korkulu gözlerle kendisini dinliyordu.

1626465485704.png

Bilbo Cu, doğum günü konuşmasını yapmak için meydana geldiğinde ise Gandalf Melih dahil herkes pür dikkat kendisini dinliyordu. “doğum günüme katıldığınız için hepinize teşekkür ediyorum. Bu birlikte kutladığımız son doğum günü olacak çünkü yeni maceralara çıkabilmek için köyü terkediyorum. Cebinden çıkarttığı meyhane adisyonundaki sözleri okumaya başladı. “içinizden en az yarınızı, arzuladığımın yarısı kadar tanıyorum… derken bir anda sağ elini cebine soktu ve penisine yakın bir bölgede bir ışık huzmesi parıldadı. Bilbo Cu aniden ortadan kaybolmuştu.

1626465503545.png

BilboCu evine döndüğünde kendisini bekleyen Gandalf Melihi görür. Gandalf çok kızmıştır bu yaptığın çok gayce bir harekettir diyerek hiddetlenir. BilboCu gitmeden bir şaka yapmak istedim, ben gittiğimde küçük mavişime iyi bak olurmu?
Gandalf Melih, lgbt yüzüğünü de bırakacak mısın der? Biliyorsun o yüzük sende haddinden fazla kaldı.
BilboCu’nun yanakları kızarmıştı, son bir kez okşadı yüzüğünü ve yere atarak koşarak çıktı evden.

1626465520632.png

Frodo Bilbo elinde dombul bira şişesiyle geldi, peder gitti demi ? sonunda ev bana kaldı diyerek sevindi.
Yerdeki lgbt yüzüğünü görünce hemen eline alıp, Gandalfa götürdü. “Biliyor musun gandalf bu yüzük 2 defa babamın penisine sıkışmıştı zorla çıkarttık”
Bu hikaye karşısında Gandalfın gözleri doldu. Bu yüzüğü saklamalısın kimse bu yüzüğün sende olduğunu bilmemeli zaten mavişsin emin ol kimvurduya gidersin.

1626465533792.png

O sırada pencereden hışırtılar gelmeye başladı. Gandalf Melih asasını eline alıp , “Alohomora seni ibliss diye büyü yaparak, asayı çalıya doğru sapladı. “ ayyyyy” diye bir ses geldi çalıdan, Gandalf bunu kucaklayıp masaya yatırdı, Bu At Kafası Samdi, frodonun yakın arkadaşıydı.
Gandalf seni sersem At beyinli, her şeyi berbat ettin, ne işin vardı orada dedi? At kafası kişneyerek, efendim pencerenin altındaki otlar çok uzamıştı onları kemiriyordum. “
Gandalfın sapladığı asa dan mıdır bilinmez, At kafasının arka bölgesinden pıt pıt bir kan damlaması söz konusuydu. Gandalf Melih, Ata bakarak frodonun yükünü taşıyabileceğini düşündü ve onunla birlikte gitmesine izin verdi. Birlikte yola çıkacaksınız hiçbir yere sapmadan konya beyşehire gidin, sizinle orada buluşacağız dedi.
Bende lgbt yüzüğü hakkında bilgi araştıracağım diyip yola çıktılar.

1626465552051.png

Gandalf Melih, büyü okulundaki sıra arkadaşı Saruman Furkana danışmaya gitti.
Saruman Furkana; lgbt yüzük gsc köyünde bulunduğunu, bunun yok edilmesi gerektiğini söyledi. Aksi takdirde süvari kostümlü dayıların, maviş bir genci tutsak edeceklerini söyledi.

Saruman Furkan bıyığını imalı bir şekilde büzdü. Babayiğit, şu bahsettiğin yüzük lgbt mi neydi, o tam olarak ne işe yarıyor?.

Gandalf Melih cevap verdi: akıllı saat gibi düşün dostum trans bireylerin konumunu gösteren deli bir alet. Azgınlaşan bir kara süvariler bu yüzük sayesinde arzularını gerçekleştirebiliyorlar.

1626465566722.png

Saruman Furkan, peleriniyle fermuar kısmını çaktırmadan örttü anlatılanlardan sonra fena sertleşmişti sanki.

Gandalf Melih: bu kötülüğe karşı birlikte savaşalım, bu maviş genci yitip gitmesine müsaade etmeyelim dedi.

Saruman Furkan cebinden çıkarttığı küre ile frodo ünsalın konumunu adım adım gösterdi.

1626465577361.png

Gandalf Melih, saruman furkanın ihanet ettiğini anlayınca “görüyorum ki sende gay olmuşsun saruman”

Saruman Furkan: biz bir günde mi gay sevdalısı olduk lan diyip asasına davrandı. Delikanlısın ama safsın gandalf. Bizim hedefimizde BilboCu vardı, bu Frodoünsal son anda tombaladan çıktı diyerek gandalfı etkisiz hale getirdi.

1626465587302.png

Frodo Ünsal ve At Kafası Sam ormanda sakin sakin beyşehire doğru ilerleken, boyları 2 metreyi bulan buğday başakları arasında Merry Emre ve Pippin Yusufu gördüler. Merry Emrenin elinde bir kutu vazelin vardı ve çok tenha bir yerdeydiler.

At Kafası sam, o elindeki ney lan yoksaa derken. MerryEmre, sineklerden korunmak için birbirimize sürüyoruz başka bir şey yok dedi.
O esnada tok sesli bir atın kişnediğini duydular.
At Kafası Sam, bu hayvanlar çok azgın bağırıyor uzaklaşsak iyi olur dedi.

1626465604203.png

Bir kayanın altına sığındıkları esnada, üstünde deri kostümlü Nazgul Gökhan Gel etrafı gözetlemeye başladı. Atıyla birlikte etrafın kokusunu almaya çalışıyor, takip ettikleri maviş frodonun taze kokusunu hissetmeye çalışıyorlardı. Fakat At Kafası Sam öyleysine pis kokuyordu ki, frodo ünsalın kokusunu bastırıyordu.

Frodo ünsal bir ara süvarinin testestron kokusundan tahrik olup, lgbt yüzüğünü eline geçirmeye çalıştı. Kendinden öylesine geçmişti ki yüzüğü takayım da bitsin bu hasret dercesine titriyodu.
Pippin Yusuf eline vurdu, azgınlığın lüzumu yok bizi de yakacaksın dedi.
O sırada Merry Emre şapkasını çıkarıp süvarinin dikkatini çekmek için uzak bir yöne fırlattı.

Hobbitlerimiz Beyşehirde bir meyhane girdiklerinde barmene; Gandalf Melih geldi mi? Onunla burada buluşacaktık dedi. Barmen bunlara birer bira verip şunu hele için çocuklar, gandalf şu azgın daktır değil mi? Onu en son 3 ay önce görmüştüm dedi.

1626465660114.png

Biraları içtikleri sırada Merry Emrenin cebindeki vazelin kutusu yere düşüp ve yuvarlandı herkesin gözü bir anda bu 4 hobbite çevrildi. Frodoyu sırtından bir el kavrayıp doğru üst kata çıkarttı.

1626465671773.png

Aragorn Doğu, frodoya o vazelin neydi kendinizi vurdurmaya mı çalışıyorsunuz dedi.
Diğer arkadaşları da içeri girip mavişi serbest bırakk diye bağırdı.
Aragorn Doğu, bakın çocuklar sakin olun benim bir sevgilim var bakın bu kolyem evli bile sayılabilirim, size zararım dokunmaz beni gandalf gönderdi. Hem peşinizde 9 tane kara nazgun gökhan var duyduğuma göre aylardır seks yapmamışlar sizi onlardan korumaya geldim.

1626465681167.png

Aragorn Doğu, siz sabaha kadar dinlenin ben nöbet tutacağım diyerek onları yataklarına gönderdi.
9 nazgul süvari konyalı bir köylüden “Beyşehir ve maviş” kelimelerini aldılar ve bulundukları şehre geldiler. Hobittlerin Kaldıkları eve doğru çıktıklarında, 4 yatak vardı vardı hobbitlerin hepside mışıl mışıl uyuyordu.
Kara süvariler üstündeki kostümleri çıkartıp, Frodo, Merry, Pippini 2 şer kişi bölüştü kalan 3 kişi de Samin yatağına doğru geldi. Aniden aletlerini çıkarıp yatağa saplamaya başladılar.

1626465699034.png

Fakat Yatakta kimse yoktu sadece yastık ve yorgan vardı. Aniden çığlık çığlığa bağırmaya başladılar öylesine azmışlardı ki yastığına saplamayı bırakamıyorlardı. Karakapılardaki sauronun gözü bile tüm ışığını pencereye yansıtmış azgınca orayı gözetliyordu.

Karşı camda aragorn doğu, sizi öyle bir beladan kurtardım ki aklınız şaşar. Şunlara bak hala yastığa saplıyorlar. Bunlar kudurmuşlar tanrı biliyor ya sizler eğer o yatakta olsaydınız sabahı göremezdiniz.

1626465711229.png
Frodo ünsalın yanakları kıpkırmızı olmuştu yaşadıklarından hem korkmuş hemde utanmıştı. Aragornun elini tutup teşekkürlerrr demekle yetindi.

Aragorn doğu: bu 9 nazgul, tazecik etin kokusu 1 km öteden alır. Hiç mola vermeden doğru ılgına gideceğiz. Orada bir elf köyü vardır lgbt yüzüğüne ne yapacağımıza orada karar vereceğiz.
Pippin Yusuf: hiç mola vermeden mi ? bari 2 dk nöbete baksaydık yahu transfer falan var mı merak ettik.
Frodo Ünsal: Efendim Yusuf haklı bari geceyi burada geçirelim, çok yoruldum incecik bacaklarım ağrıyor.
Aragorn doğu : tok bir sesle peki frodocum sen biraz dinlen, sizde sakın aptalca birşey yapmayın..

1626465730308.png

Frodo Ünsal o sırada bebekler gibi uyurken bir anda klavye sesleri duymaya başlamıştır. Rüya mı bu derken 3 hobbit arkadaşının laptoptan transfer nöbetlerine baktığını görünce çıldırmıştır. "Napıyorsunuz laptopun ışığı tüm azgın nazguları başımıza toplayacak" diyerek laptopu ikiye kırmıştır.

Saruman Furkan ise esiri Gandalf Melihi konuşturmak derdindeydi.

Gandalf Melih: birlikte elf köyüne gidelim ve yüzüğü nasıl yok ederiz onu planlayalım iyilik senin içinde gizli ben buna inanıyorum.
Saruman Furkan: senin bu dediğine kaçmak, elflerin söylediğini yapana da dangalak derler. ben o frodonun **tünü almadan şurdan şuraya gitmem lan. İsengardan böyle kaçarsak bize dağlarda naparlar lan.

1626465749478.png

Gandalf Melih: tüm yüzüklere hükmeden bir yüzük var diyerek havalı bir şekilde kuleden aşağı atlar. fakat zamanlama hatası yapar tam yere çakılacakken kuşu aşağı sarkan uzvunu sıkıca kavrayıp oradan uzaklaşır.

Gandalf Melih ve Hobbitler Elf köyünde tekrar buluştular.

1626465772268.png
Elrond Yunus, tüm krallıklardan birer temsilci çağırdı. Bu yüzüğün sauronun eline geçmeden yok edilmesi gerektiğini söyler.

1626465794791.png

Gimli Ali Y.Kürek: öyleyse ne bekliyoruz diyerek küreğine davranır. Tüm gücüyle küreğini yüzüğün üstüne vurur fakat küreği paramparça olmuş, lgbt yüzüğü çizik dahi almamıştır.
Küreği kırılan ali kemal küçük bir kız gibi hüngür hüngür ağlamaya başlar.

Elrond Yunus: cüce efendisi ali kemal bu yüzük böyle yok edilemez. yüzüğü dövüldüğü yerde hüküm dağlarına götürüp yok etmek gerekiyor.

1626465842481.png

Boromir Arif : Böyle birşeyi başarmak imkansız hüküm dağlarına gitmek için binlerce azgın orcu geçmemiz gerek. ve orada Cihan isimli bir göz vardır sürekli etrafı gözetler. Parlak bir çocuğun oradan geçip, hüküm dağlarına gittiğini farketmesi dakikalar sürmez.

Legolas Can: Öfkeyle sen kime parlak diyorsun ? elf diyarında olduğunu unutma diyerek sesini yükselttir.

Aragorn Doğu: legolasın kolunda tutup otur lütfen canım diyerek sakinleştirir.

1626465859381.png

O sırada çok cılız ve tahrik edici bir sesle , lgbt yüzüğünü takıp onu yok etmeye götüreceğim der. bu kulak tırmalayıcı ses tıpkı bir meleğin şarkı söylemesi gibiydi. Tüm öfkeli kalabalık bir anda Frodo ünsala bakıp iç geçirdi.

Gandalf Melih, sana bu yolda yardımcı olmaktan şeref duyarım. Aragon ise senin namusunu korumak bize farz oldu der. Onları legolas, boromir ve cüce takip eder.

1626465905739.png

Elrond Yunus parmağına doladığı saçı sağ sola döndürdüğü esnada küçük hobbitler koştururak içeri girerler. Eldrond yunus dudağını ısırıp öylese sizinki de isminiz "lgbt kardeşliği" olsun.

Bölüm 1 SON

Üst Alt