gsc'deki almancılar | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Foruma uluslararası hava katan ve bazı kesimlerden kıskanç ile bakılan tayfa

Deutsch-T%C3%BCrkische-Fahne.gif

1e1 tartışmalarda argümanlar bitdinde türkce konusma kabiliyetdinden alçakça ve düşünmeden vurulma taktigi uygulanması görülmektedir bazı üyelerden. (Entersandır...kendileri cogu zaman sadece türkce bilip baska yabancı dil bilmezler)

Ayrıca GSC'de anglo-sakson mason hiyeraşi sisteminde

,,Paralel Alman Cemaatı" (P.A.C.) var olduğu söyleniliyor.

pac_logo.jpg

Ben adminken -ismi hatirlamiyorum, atiyorum- ahmetmehmet diye üyelik almıştı biri, kendisine mesaj atıp adını Ahmet Mehmet olarak düzenlemek için izin istemiştim yoksa login olamaz. Bana baya kizdiydi Almanya'dan katılıyorum diye böyle yapıyorsunuz diye. Bir problem olmadığını sadece güzel dursun diye istediğimi çok da önemli olmadığını söylediğimde, Almanyadan katıldığım için güvenmiyorsunuz anliyorum diye küstüydü.

Alman diyince o geliyor aklıma :(

Yalniz ekseriyetle iyi niyetli ama inatçı adamlar bunlar. Bi de genelde filmden diziden müzikten pek anlamıyorlar. Taner aradan nasıl siyirmis kendini bilmiyorum

-Tapatalk-

alamancı tayfa olmasa forum biter ciddiyim çok baskınlar ve heryerdeler hele özellikle transfer başlığında çok aktif alamancılar var genelde sezon içinde aktivitelerini azaltıyorlar ama forumda..

taaaa alamanyalardan akp ülkeyi çağ atlattı palavraları sıkmasalr iyi insanlar birde bunun hollanda versiyonu var tabi hepsi kardeşimiz canımız ciğerimiz orası ayrı

Üst Alt