GSCimbom ahalisi kimlerin takımdan ayrılmasını istiyor ? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom ahalisi kimlerin takımdan ayrılmasını istiyor ?

Cevap: GSCimbom ahalisi kimlerin takımdan ayrılmasını istiyor ?

Ayhan: Çok yaşlandı ve eski performansını gösteremiyor.

Nonda: Bu sezon sonunda yollanmalı bence. İyi forvet, golleri de sıralıyor ama ilerde çok ağır.

Serkan Kurtuluş: Sabri ve Uğur'un yanında sönük kaldı ve gelecek içinse hiç umutlu görünmüyor.

Emre Güngör: İyi oyuncu ama devamlı sakat ve devamlılığı yok.

Gökhan Zan:Baştan beri neden alındığını anlamadım zaten.Müdahaleye geç kalıyor hızlı forvetlere karşı hiç şansımız yok.Ağırlığı her zaman defansta tehlike yaşamamıza neden oluyor.Gereksiz yere geri pas atıyor.Baştan beri hataydı.Avrupa için yetersiz

Ayhan Akman:8 seneden beri üstüne katmadı.Gereksiz yere çalım atıp kendi yarı sahamızta topu kaptırıyor.Öne oynayacağına yana yada geriye oynuyor hücuma çıkarken zorlanıyoruz.TSL için yetersiz

Hakan Balta:Bu sene rezalet anlamsız top kayıpları ve gereken mücadeleyi göstermiyor.Avrupa için yetersiz

Mehmet Topal.Fazla umut vermiyor.Ağır kalıyor.Avrupa için yetersiz

Serkan Kurtuluş:1 dk tutmam o adamı.Geldiğinden beri ortada yok

Serkan Çalık.Umut vermiyor.Sakatlık yaşadı.Kiralık verilmeli derhal

Aydın:Kaç seneden beri bekliyoruz.Arda kadar yeteneli denilen oyuncunun bu kadar kendini gösterememesi 2-3 maç sonra ortadan kalkıyor.2-3 için oynayacaksa bu klüp sana fazla

uğur uçar:Sakatlığından sonra çok sabredildi eski gücüne dönmez.2006 daki 4-0 lık fener maçında ferhat la ikisi gözümden düşmüştü.Avrupa için çok çok yetersiz.

Aykut:Kurtarsın kendini yedekte oturmasın.Bu takıma yarar sağlayacak ama o formayı alamayacak.Teklifler varsa değerlendir.

Linderoth:2 sene sabredildi şimdide sözleşme yapılmayacağı söyleniyor.Sadece niye beklenildi bu kadar klüp para basmıyor

Emre Güngör:Bir oyuncu 1 sezonda 5 kez sakatlanıp ilk 30 dk çıkaramazsa bana güven vermez gelecek için

ayhan ile serkan kurtuluşu anlarımda..ne yaptın be renkdaş.takım kalmadı ortada.

Bence hepsi, hicbiri oynadigi futbol ile formanin hakkini vermiyor hep bireysel yetenek ile kazaniyoruz ben sistem gormek istiyorum kanatlardan gol filan 3sene dir kanatlardan gol gormedim

AYHAN(eski performansı yok.sürekli geriye,yana oynuyo.bu sene satılıp yerine emana,appiah gibi libero almamız şart),NONDA(çok yavaş,aslentepe de onun yerine yıldız forvet gerek)SERKAN KURTULUŞ(bu takımda sittinsene oynayamaz)GÖKHAN ZAN(yerine hızlı,tecrübeli bir defans olmamız gerek)

Sene sonu Nonda Barış Ayhan Linderoth E.Güngör

Leo Franco : Geldiğinden beri yaklaşık 20 maça yakın maç oynadı daha maç kazandırdığını görmedik,pozisyon hataları yüksek bir kaleci,yerine daha iyi kaleciler bulunabilir.(Drobny)

Serkan Kurtuluş : Sabri ve Ugur'dan forma alamaz,heba olmasın takımda satılsın başka bir Anadolu klübüne.

Servet : Geçmiş sezonları mumla aratıyor belli ki aklı son anda olağanüstü nedenlerle yatan Marsilya transferinde kalmış,iyi bir paraya kesinlikle satılıp yerine sağlam bir stoper getirilmelidir.

Aydın : Sami Yen'de ki Netanya maçı hariç Rijkaard'ın verdiği şansları kullanamadı,gönderilmeli yada en azından kiralık verilmeli.

Linderoth : İki sene boyunca elinde olmayan nedenlerle de olsa tabiri caizse yatarak paza kazandı,sözleşmesi sezon sonunda bitiyor eğer sözleşmesinde aldığı paradan ciddi feragat etmezse gönderilmeli ve yerine oyunun iki yönünü de oynayabilecek iyi bir ortasaha oyuncusu getirilmeli.

Caner yada Alparslan : İkisinin de hücum yönleri iyi ama defans yönleri çok zayıf..Mümkünse Alparslan devre arası kiralık verilmeli ve ne oldugu gelişimi gözlenmeli,kumaşını belli ettikten sonra Caner ile kıyaslanmalı ve ya Caner transfer edilmeli yada Alparslan takımda kalıp,Caner'in kiralık sözleşmesi devamlılık arz etmemeli.

Nonda : Sezon sonuna kadar kalmalı ama daha sonra gönderilmeli.

Anket 3 ay önce yapılsaydı istisnasız her mesajda en az bir tane 'Sabri Sarıoğlu' yazardı. Dünya ne çabuk değişiyor..

Ayhan gitsin bu arada. Serkan Çalık'ı da yanında götürsün.

Leo Franco: Yabancı kontenjanını kaleciyle doldurulmasına karşı olduğum için ve yeterli olmadığı için.

Serkan Kurtuluş : Galatasaray'da oynayabilecek kapasitede olmadığı için.

Arda Turan : Kaptanı çok seviyoruz ama yaş 23 oldu artık 18 yaşında adamlar Avrupada oynuyor Avrupanın önemli bir klubune satıp çocuğun hayalini gerçekleştirmeliyiz

Alparslan :Şans bulacağını sanmıyorum

Servet : Satılıp yerine sağlam bir stoper alınmalı

Ayhan : Miladı doldu artık

Linderoth:Birdaha sakatlanırsa futbol hayatı bitebilir Güvenmemiz çok zor bir ihtimal

Nonda : Çok beğendiğim bir forvet olmasına rağmen yaşı sebebi ile performansında düşüş olacağını tahmin ediyorum

Mehmet Topal : Arda gibi yaşı 23 olsu Onuda hayalini gerçekleştirmeliyiz

Genç bir yıldız bulunursa sola Kewellda gönderilebilir

Ayhan Akman- yaşlı olduğu için , ve artık yetersiz olduğundan dolayı.

Barış Özbek- tavırlarıyla, duruşuyla Galatasaray'a yakıştırmadığım ve yeteneksiz olduğu için.

Linderoth- Güvenilmesi çok zor, sezon sonuna kadar oynarsa kalmasından yanayım

Mehmet Topal- hem ağır hem de topa yakışmadığını düşünüyorum, taliplisi mutlaka çıkar.

Nonda- eh artık yaşlandı

Elano - beklentilerimi karşılamadı , çok ağır

Arda Turan - Büyük bir avrupa takımına satma zamanı geldi bu sezon sonunda.

Servet Çetin - Avrupa'ya satılıp yerine bize daha uygun bir stoper alınmalı.

Mehmet Topal - İyi bir teklif gelirse Avrupa'ya transfer olmalı.

Serkan Kurtuluş - 2 senedir bizde ve oynatılıyor A2 ve A takımda. Yeterli bir oyuncu olacağa benzemiyor.

Gökhan Zan - Ara sıra iyi oynasada Galatasaray'a yakışmayan bir oyuncu.

Aykut Erçetin - Yıllardır bizde olmasına rağmen kendini hiç geliştiremedi. Şansını başka bir takımda denemeli.

Gökhan zan ve Ayhan akman.

Gökhan zana hic bir zaman güvenim olmaz. Öyle bir oyuncu ki, UEFA da Finale kadar gideriz ama kupayi Gökhan zan yüzünden alamayiz...Ne zaman ne yapicagi belli olmayan bir stoper. Gökhan zan hic beklemedigin anda arkadan vurur, öyle bir yere vurur ki, yerle bir olursun... Simdiden Uefa avrupa liginde Gökhan zan yüzünden ceyrek final de, yari final de, final de elenirsek ne yapariz diye düsünüyorum. Cunku Gökhan zani taniyorum. Galatasaray da, hele ilk 11 de oynayacak biri kesinlikle degil. InsAllah bu ilk ve son senesi olur Galatasaray da.

Ayhan da artik ayrilmali. Zamani geldi cunkü.

Daha devre arası bile olmadan biletler kesilmiş :)

Benim tercihim ve büyük ihtimal olucak olan Ayhan ve Nondanın takımdan gönderileceğidir

Genç oyuncular her zaman alternatiftir benim için

Zaten yönetim ve Rijkard sene sonunda gerekeni yaparlar

Dikkat bu başlığın "kapak takma" başlığına dönüşme potansiyeli var :)

Ben Servet'in yurtdışına gönderilmesini isterim. Ayrıca bu konudaki çoğu Türk futbolcusunda bulunmayan cesareti de takdire şayan bence.

Üst Alt