GSCimbom Dünya Kupası Ödüllü Yarışmalar | Asist krallığı yarışması eklendi ! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom Dünya Kupası Ödüllü Yarışmalar | Asist krallığı yarışması eklendi !

Cevap: GSCimbom Dünya Kupası Ödüllü Yarışmalar | Gol krallığı yarışması eklendi !

Ya ben ilk başta İngilterenin şampiyon olacağını söylemiştim o zaman gol krallığı yoktu ve şimdide roonneyi dolmuş.

Bir kıyak yapıp benide rooneyi yazabilirmisiniz.?

Cevap: GSCimbom Dünya Kupası Ödüllü Yarışmalar | Gol krallığı yarışması eklendi !

Aslında italyadan birini söyliyecektim malum yeni zellanda maçları var orda bi hatrick kral yapar birini ama italya 2 den sonra rakip sahaya gitmez bile:)

Luis Fabiano

Edit : rooney dolmus

Cristiano Ronaldo

Her türlü futbolcu olabilir Sercan listede olup olmaması farketmez.Listede olmayan oyuncuları da seçebilirsiniz.

Diego Milito diyorum. Takımlarda da çok geç kaldık ama ingiltere demek isterdim.

Alemdar abi Villa doldu başkasını seçmen lazım.

Edit:Tamam abi.

Üst Alt