GSCimbom Football Manager | ŞAMPİYON M.RAŞİT ÜNVER ! - Sayfa 95 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom Football Manager | ŞAMPİYON M.RAŞİT ÜNVER !

Cevap: GSCimbom Football Manager | ŞAMPİYON M.RAŞİT ÜNVER !

Dünya forumlarında ilk oldu bu turnuva.Yayın olayı özellikle gerçekten ilginç oldu belki çok iyi bir yayınla karşınızda olamadık ama yine de daha önce hiçbir forumda yapılmamış birşeydi bu.

İstediğim sonuç oldu.Tebrikler.

Öncelikle turnuva boyunca çok keyifli maçlar oynamamızın sebebi Mert Erak'e çok teşekkür ediyorum.

Umarım sataşmalarımdan dolayı gerçekten kızmayan Aydın Kay, Alemdar İbaret vs. arkadaşlarıma da finale dahada heyecan-gerilim kattıkları için sağolsunlar.

M. Raşit'ide tebrik ederim. Çok güzel bir final maçıydı.

52_josealex_682x400_739820a.jpg

Tebrikler Raşit benide Orkun'u da elemeyi başardın :tiphat:

Orkun reyiz çok iyi bir turnuva çıkardın ama kısmet değilmiş :)

Katılan bütün arkadaşlara teşekkür ve tebriklerimi sunarım.Güzel bir turnuva oldu. :)

Raşit'i kutluyorum namağlup şampiyon oldu. :)

Tebrikler raşit :tiphat:

Herkeze teşekkür ediyorum . :)

Sürtüşmeler falan tamamiyle espriydi, en azından benim için. Orkun'u hem performansı hem de finaldeki oyunu sebebiyle tebrik ediyorum.

Raşit, sana da tebrikler. 32 takım içinden şampiyon senin takımın çıktı. FMPro kişiliğini de göstermiş oldun :)

Mert'e de çok teşekkür ediyorum, bize heyecan dolu haftalar yaşattığı için. Umarım yeni organizasyonlarla yine bu heyecanı ve zevki yaşattı bize.

Hepinizi tebrik ediyor, teşekkürlerimi sunuyorum.

Nice turnuvalara :)

Tebrik ediyorum Raşit Reis.

Tebrikler Raşitcim :asd:

Tebrikler Raşit.Ne oldu Orkun:asd:

Söyle Orkun Söyle Söyle noldu ? :asd:

Tebrikler Raşit...

Beni yenen şampiyon olur demiştim...

Dediğim çıktı...:D

Teşekkürler arkadaşlar . :)

Üst Alt