GSCimbom Geleneksel 15. Halı Saha Maçı | 18 Eylül Pazar | Maç Sonucu : 10 - 9 - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom Geleneksel 15. Halı Saha Maçı | 18 Eylül Pazar | Maç Sonucu : 10 - 9

Cevap: GSCimbom Geleneksel 15. Halı Saha Maçı | 18 Eylül Pazar | 15:00 - 16:00

@ onur ibini evet senin için özel hazırlatmıştım ama sen satınca.............................

caglar demisken sol bek caglara benzeyen bir abimiz var orda

Ayrıca mami fotoğraflara zorla kenardan köşeden giren tiner boyzlara benzemiyor mu first fotoğrafta

cotton pamuk demek degil mi MORON CAGLAR

Beyler bu maça bende gelebilir miyim?

Cevap: GSCimbom Geleneksel 15. Halı Saha Maçı | 18 Eylül Pazar | Maç Sonucu : 10 - 9

15 kişiyle maç yapmışsınız, maç mı antreman mı belli değil. Lanetim başarıyla sonuçlanmıştır, bundan sonraki organizasyonlarda tarihi önce bana sormanız dileğiyle. Teşekkürler, kolay gelsin.

Cevap: GSCimbom Geleneksel 15. Halı Saha Maçı | 18 Eylül Pazar | Maç Sonucu : 10 - 9

Gayet sağlam maç yaptık, sana sormasak daha iyi bence hem.

Teşekkürler.

Güzel organizasyon oldu. Mustafa ağabeyi gitmeden son kez gördük. Bizim olduğumuz takım hemen hemen birbirini tanıyordu, rakip takımda yeni isimler olmasına rağmen iyi iş çıkardı. Tamer'in rüzgar golü, Alpay'ın topu sektirerek orta alandan yediği gol, Semih'in etkili şutları, Mustafa ağabeyin istikrarlı performası iz bırakanlardı. Hemen 20 metre solumuzda insanlar denize girerken bizim maç yapmamız hava durumunu özetliyor ayrıca. (Maçtan sonra yemek+arena organizasyonu aceleye gelmeseydi Mustafa ağabey ile biz de denizin havasını alacaktık, nasip olmadı :D) Ayrıca 15 kişiyi 16'ncı ile dolduracaklarını sananlar elbette yanılıyor.

Fevzi ve Alpay'ın ilk organizasyonu oldu sanırım, onların da ayrıca ayaklarına sağlık.

Rüzgar golünde aslında ben oraya doğru vurdum lan ama top ortadan giderken rüzgar sağolsun oraya bıraktı. Ayrıca İnan defansın arkasına 20 metreden top bıraktı yine rüzgar :D

Neyse Ekim ayını konuşmaya başlayalım yavaştan. 16-23-30 uygun bana.

Üst Alt