GSCimbom İzmir Buluşması Gerçekleşti - Sayfa 27 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom İzmir Buluşması Gerçekleşti

Cevap: GSCimbom İzmir Buluşması Gerçekleşti

İzmir'de olmadığım hafta sonu yapılmış olmasına cok üzüldüm ya, gercekten cok güzel bir buluşma olmuş.

Bu arada Kücükpark'tan bahsedenleri filan gördüm, cok kişi var mı gercekten de Bornova'da olan, ben yok sanıyodum Kücükpark taraflarından forumda olan üye.

İzmir'de olmadığım hafta sonu yapılmış olmasına cok üzüldüm ya, gercekten cok güzel bir buluşma olmuş.

Bu arada Kücükpark'tan bahsedenleri filan gördüm, cok kişi var mı gercekten de Bornova'da olan, ben yok sanıyodum Kücükpark taraflarından forumda olan üye.

Ben pınarbasındayım ama oraya çok takılırım

gscforumzmrbulumasi009.jpg

beyler ayaktaki benim:)

Ben küçükparktayım renkdaş..Bir organizasyon olduğu zaman haberin olur :) Önümüzdeki maçları bizde izlicez sıklıkla :D

ben sonradan katıldım sadece Rıza Abi'nin makinada 1-2 resmim var o koyunca görürsünüz :)

İyi vakit geçirdik dün, eksik yoktu. Gol sevinçleri çok güzel yakalanmış yanlız :D.

Ben de Manavkuyu'da oturuyorum Mert, Küçükpark'a yürüyerek yarım saat, o kadar yakın yani :)

Dün efsane bir olay yaşandı buluşma sırasında.

5 kişi Store'un önünde bekliyorduk Rıza ağabey ve misafiri geldi, tanışma faslı falan oldu her zamanki gibi, 5 dakika havadan sudan muhabbetle geçti geçmedi, Mehmet'ten bomba geldi; Rıza ağabey gelsin de mekanı bir arasın, rezervasyon vs yaptırsın.Rıza ağabeyden cevap gecikmedi tabi : Ulan geldim ya :) Tekrar tanışma faslı oldu Mehmet ile Rıza ağabey arasında.

Şimdi bu resim çekilen mekan rıza reis'in mekanı mı? Öyle bişeyler konuşuluyodu..

mehmet nasıl cıglık attı buraka "atsana lan kendini yereeeeeeeee" ne koptuk o anda :)

Üst Alt