GSCimbom olarak, Afrika için yardım topladık, gönderdik


Gönlünüzden kopan bağışları aşağıdaki hesaplara göndererek siz de bu yardıma katılabilirsiniz.Kadir gecesi Kızılay hesaplarına para aktarımı yapılacaktır.Hesap 1:

Garanti Bankası

İl: Bursa

Şube: Fomara

Hesap No: 415-6693022

IBAN: TR960006200041500006693022Hesap 2:

T. İş Bankası

İl: Bursa

Şube: Organize Sanayii

Hesap No: 2219-0137938

IBAN: TR860006400000122190137938Paypal:

abdullah_tasan@yahoo.comÖneri sahibi Tuğrul Küçük arkadaşımıza teşekkür ederiz.Para aktarımı yapıldığında, bağış yapan kişiler (isim soyisim baş harfleri ve yardım yaptıkları tutar) bu konuda belirtilecektir. 10 TL den büyük bağış yapan kişilere, ödül olarak 1 ay geçerli renkli tag verilecektir.Bağışlar;

- 200TL

- 100TL

- 50TL

- 30TL

- 5TL

-

-

-

-

-
 
Cevap: GSCimbom olarak, Somali için yardım topluyoruzBen 200 TL iş bankasından yollamıştım. Ofis olarak toplam 1.800,00 TL yardım yollamış olduk. Elimde olsa daha fazla yollayabilirdim.
 
Cevap: GSCimbom olarak, Somali için yardım topluyoruzKat be katıyla bereketlendirileceğinizi unutmayın..1 e 10 rabbimin sözüdür...Allah kabul etsin..
 
Cevap: GSCimbom olarak, Somali için yardım topluyoruzBurda Hamburg´da Is Banka subesi var.. Ben Buradan Para aktarabilirmiyim bu Hesaplara..? Hesaplar Kime ait..? Bilgi verirseniz sevinirim..
 
Cevap: GSCimbom olarak, Somali için yardım topluyoruzBurda Hamburg´da Is Banka subesi var.. Ben Buradan Para aktarabilirmiyim bu Hesaplara..? Hesaplar Kime ait..? Bilgi verirseniz sevinirim..Doğrudur hesaplar benim İbrahim bey. Yurtdışında olduğunuz için, İşbank sizden swift ücreti alır. Paypal öneririm.
 
Cevap: GSCimbom olarak, Somali için yardım topluyoruzEtiyopya'da 1 milyon daha fazla kişi açlık çekiyor. Birazda Etiyopya'ya yardım yapılmalı.
 
Cevap: GSCimbom olarak, Somali için yardım topluyoruzAllah yardımlarımızı kabul etsin, bir düzeltme eklemek istiyorum toplanan yardımlar kızılaya aktarılacaksa; Kızılay bunu sadece somaliye göndermiyor Somali, etiyopya, entire ve birkaç küçük ülke dahil bu bağış kapsamınca. Başlığı afrika olarak düzeltebiliriz o yüzden.
 
Cevap: GSCimbom olarak, Afrika için yardım topluyoruzAbdullah Abi, PayPal üzeri nasil yatirim yapilacagini detayli sekilde aciklarsan sevinirim...Birde Bu Olay bence cok Sakli duruyor.. Bir Index yapilsa, söyle Yanki uyandirsa daha iyi olur.. Ilgi cekmesini saglamak lazim..
 
Cevap: GSCimbom olarak, Afrika için yardım topluyoruzGundem normale dondugunde (onumuzdeki hafta sonunda insallah) index dusunulebilir.Once forumda bu konunun sahiplenildigini gormem lazim. Henuz o ilgi yok.Paypal icin ise, hesabin yoksa www.paypal.com dan bir uyelik almani, buraya bir hesabini baglamani ve bu sekilde mail hesaplarina para gonderebilecegini soyleyebilirim. Guvenlidir. ;)
 
Cevap: GSCimbom olarak, Afrika için yardım topluyoruzBeyler etrafta pek çok şevk kırıcı haber görüyorum..En belirgini olanı ise '' Türkiye de onca ihtiyaç sahibi dururken neden Afrika '' temelli..Doğruluk payları kendi bakış açılarından var..Ama..1. si kimse varınızı yoğunuzu buraya yatırın demiyor..Mutlaka bu mubarek ayda düşündüğünüz belli miktar vardır yardım için, en azından bi kısmını buraya yönlendirebilirsiniz..2. si küçük paraların burada biriktiğini görmek, göstermek daha çok insanın yardım etmesine şevk vermek,kaba tabirle gaza getirmek, yumuşak tabirle vesile olmaktır..Rabbime '' bu da mı sevap '' diye soracağınız konulardan biridir bu, bu şekilde hayırlara vesile olmak..3. sü ve bence ki en önemlisi, tabiki yanıbaşınızdaki ihtiyaç sahiplerini görün, memleketimizde de var garibanlar ama unutmayın ki ''açlıktan ölümlerin dakikalarla istatistiklendirildiği topraklarda'' doğmadık ve yaşamıyoruz..Kendinizi bir ''baba veya anne'' yerine koyun ve çocuğunuzun açlıktan ölmek üzere olduğunu düşünün ve neler yapabileceğinizi tahmin edin..Lütfen yardım yapmayı düşünen arkadaşlar bir kısmını buralara aktarmayı düşünsün..Tabi ki forum üzerinden yardım şart değil, burada organize etmemizin nedeni dediğim gibi '' bir fazla kişiye '' vesile olabilirsek ne mutlu bize..Allah kabul etsin diyorum..Forumdan gereken ilgiyi ''Kadir gecesine'' kadar göreceğini umuyorum..
 
Cevap: GSCimbom olarak, Afrika için yardım topluyoruzBugün kontrol ettiğimde önemli miktarlarda yardımlar yatırıldığını gördüm hesaplara.Bu yardım bilgilerini yarın güncelleyeceğim.
 
Cevap: GSCimbom olarak, Afrika için yardım topluyoruzİsim belirtmeksizin, şu ana dek yapılmış yardımlar;200TL

100TL

50TL

30TL

5TL

TOPLAM: 385TLKatılım gösterenlerle, parayı Kızılay 'a ilettikten sonra irtibata geçeceğim.
 
Cevap: GSCimbom olarak, Afrika için yardım topluyoruzBeyler etrafta pek çok şevk kırıcı haber görüyorum..En belirgini olanı ise '' Türkiye de onca ihtiyaç sahibi dururken neden Afrika '' temelli..Doğruluk payları kendi bakış açılarından var..Doğruluk payları yok. Bu tür düşünceye sahip olanlar çıksın da karşıma yerin dibine bir güzel sokmaktan büyük keyif alırım.
 
Üst Alt