GSCimbom Resmi "Rijkaard'a Destek" Başlığı - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom Resmi "Rijkaard'a Destek" Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Bu konu linki kulübe gönderilecek -> Rijkaard 'a 5 yıllık sözleşme istiyoruz;

çünkü, Galatasaray yıllardır aradığı sistem futboluna ve takım olgunsuna adım adım gidiyor.

bunun süreklliği içinde bu Vizyonu kaybetmemek için hocamızı takımda uzun süre tutmalıyız. Takım belki şu an çok aşırı pozisyon vs yapamıyor ama

1.olarak Sistem görünüyor sahaya yerleşim mükemmel. her maç %60 - 75 arası topa sahip olma

2.hızlı paşlaşma ve yardımlaşma mükemmel

3.Duran top organizasyonları inanılmaz iyi

4.her geçen maç pozisyon sayısı artıyor

5.bu takım ŞL de olmalıydım msını veriyor.

kısaca Franklin Rijkaard !!! & Neskeens..

Cevap: Bu konu linki kulübe gönderilecek -> Rijkaard 'a 5 yıllık sözleşme istiyoruz;

Cunku ona ve tum teknik heyete guveniyoruz yense de yenilse de

çünkü siyah giyiyor...

çünkü rock çı...

Çünkü çok karizmatik ve adamın gözlerinden oluk oluk futbol akıyor :)

Bu olmadı, iyi gitmiyorken de desteklemek lazım, olay o zaten. :)

Kayıtsız, şartsız destek. Bu adam bize sınıf atlatıyor yavaş yavaş.

Olay,herşeyin iyi gitmesi renkdaş aksini düşünmediğimiz ve inanmadığımız,dediğin gibi sınıf atlayacagımız için zaten şu anda şu topiğe mesaj atıyoruz ya..:)

Öz olarak anlatmak istedim 5 yıllık sözleşme istiyoruz CÜNKÜ;herşey iyi gidiyor..iyi giden birşeyin devamını istememek gibi bir düşünce olamaz zaten..

yani alıntı yaptıgın mesajda kötü giderken(hani olur ya) desteklememek gibi bişi yok:)

Çünkü;Geldiğinden beri Takım olabilmeyi başardık.

Olay,herşeyin iyi gitmesi renkdaş aksini düşünmediğimiz ve inanmadığımız,dediğin gibi sınıf atlayacagımız için zaten şu anda şu topiğe mesaj atıyoruz ya..:)

Öz olarak anlatmak istedim 5 yıllık sözleşme istiyoruz CÜNKÜ;herşey iyi gidiyor..iyi giden birşeyin devamını istememek gibi bir düşünce olamaz zaten..

yani alıntı yaptıgın mesajda kötü giderken(hani olur ya) desteklememek gibi bişi yok:)

Anladım, Rijkaard konusunda biraz alınganım da, hemen savunmaya geçiyorum. :)

Bir neden daha;

Çünkü Rijkaard yurdumuza Total Futbol öğretiyor, sadece Galatasaray'ın değil, Türkiye'nin futbol anlayışını değiştirebilecek, geliştirebilecek bir adam bu.

Çünkü;biz onunla mutluyuz ona güveniyoruz ve kısa/orta/uzun vadede daima başarılarla geçireceğimze inanıyoruz..

çünkü bize gurur ; rakibe korku veriyor...

Çünkü ona güveniyoruz..

Çünkü rakiplere "Kaos"a sürüklüyor. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt