GSCimbom Yılbaşı Başlığı: Hoşgeldin 2020! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom Yılbaşı Başlığı: Hoşgeldin 2020!

hatunun yanına gıdeceksın ugur abıye foto atacaksın bız ne yapacagız burda kuru kuru noel mı kutlayacagız
Allah belamı versin noelde yurt dışına çıkmadım hayatımda çıkmam kıza teklif ettim gel diye ya da şubatta martta geleyim euroleague maçına götür ya da sen gel arenaya götüreyim dedim cevap vermedi numaramı ilettim o kadar...

Noel kutlanmaz!!!

Allah belamı versin noelde yurt dışına çıkmadım hayatımda çıkmam kıza teklif ettim gel diye ya da şubatta martta geleyim euroleague maçına götür ya da sen gel arenaya götüreyim dedim cevap vermedi numaramı ilettim o kadar...

Noel kutlanmaz!!!
Üstad kızı maca davet edersen neden gelsın? yoksa mactan başka anlam mı cıkaralım eger başka anlam cıkar dersen bu gsc loca isini falan da başka yöne yorarım demedi deme

Simdi bunlar yılbası kutlamak ıster noel agacı ister icmek ıster ustad sen bunu maca goturdukten sonra ne olacak? kızın yılbasını rezil etme diye gelmıyordur
Maili mi atıp yengenizi ifşa edelim :( uygun üslupla söyledik unut artık yav zaten cevap yazmadı viber kullanıyor bu slavlar neden sen bilirsin? viber yükletti bana ama o yüzden umutluyum

Maili mi atıp yengenizi ifşa edelim :( uygun üslupla söyledik unut artık yav zaten cevap yazmadı viber kullanıyor bu slavlar neden sen bilirsin? viber yükletti bana ama o yüzden umutluyum
Kullanım ıcın kayıt gerekmıyor sadece tel nosu.

Ama sahibi israilli tum bılgılerınız konustuklarınız muhtemelen kayıt altındadır ustad

Üst Alt