GSCimbom'dan Türkiye Futbol Federasyonu'na !


Türkiye Futbol Federasyonu'na,Dün gece Şükrü Saraçoğlu Stadı'nda Fenerbahçe ve Shakhtar Donetsk arasında oynanan hazırlık maçındaki olaylar net olarak gösterdi ki "gözü dönmüş güruh" durdurulamayacak!Maçı takip eden basın mensuplarına saldıran, saha içindeki foto muhabirlere pet şişe atan grup, oluşturduğunuz kaos ortamının ürünleridir. Başkanınız Mehmet Ali Aydınlar'ın tutarsız açıklamaları ortamı iyice germektedir ve lig başladığında başta derbi maçlarda olmak üzere tüm maçlarda bu gerginlik artarak sürecek ve devam edecektir.Vereceğiniz kararın sosyo-ekonomik boyutlarından bahseden bu grubun yaptıkları, yapacaklarının teminatı olup daha da ileri gitmeleri halinde içinden çıkılamaz, altından kalkılamaz hale gelecektir.Galatasaray taraftarları olarak Etik Kurulu'nuzun çalışmalarını hemen tamamlayarak kesin bir sonuca varmalarını, liglerin güvenli ve bu gözü dönmüşlerden temizlenmiş bir şekilde başlatılmasını istiyoruz.Türkiye Futbol Federasyonu'na duyrulur...
 
Cevap: GSCimbom'dan Türkiye Futbol Federasyonu'na !Açıklamalar konusunda yaptıkları çifte standardtanda bahsedilmeli bence. Elinize sağlık.
 
Cevap: GSCimbom'dan Türkiye Futbol Federasyonu'na !Türkiye Futbol Federasyonu'na,Dün gece Şükrü Saraçoğlu Stadı'nda Fenerbahçe ve Shakhtar Donetsk arasında oynanan hazırlık maçındaki olaylar net olarak gösterdi ki "gözü dönmüş güruh" durdurulamayacak!Maçı takip eden basın mensuplarına saldıran, saha içindeki foto muhabirlere pet şişe atan grup, oluşturduğunuz kaos ortamının ürünleridir. Başkanınız Mehmet Ali Aydınlar'ın tutarsız açıklamaları ortamı iyice germektedir ve lig başladığında başta derbi maçlarda olmak üzere tüm maçlarda bu gerginlik artarak sürecek ve devam edecektir.Vereceğiniz kararın sosyo-ekonomik boyutlarından bahseden bu grubun yaptıkları, yapacaklarının teminatı olup daha da ileri gitmeleri halinde içinden çıkılamaz, altından kalkılamaz hale gelecektir.Galatasaray taraftarları olarak Etik Kurulu'nuzun çalışmalarını hemen tamamlayarak kesin bir sonuca varmalarını, liglerin güvenli ve bu gözü dönmüşlerden temizlenmiş bir şekilde başlatılmasını istiyoruz.Türkiye Futbol Federasyonu'na duyrulur...Açıklama için elinize kolunuza sağlık,Şu boldladığım kısım için söz konusu güruh kendilerine pay çıkarabilir,

' Doğru yoldayız ' diye..
 
Cevap: GSCimbom'dan Türkiye Futbol Federasyonu'na !Adamlar bence bunu istiyorlardı istediklerine ulaştılar gibime geldi. "Düşersek daha beteri olur" tehdidini algılaması muhtemel bir Federasyon başkanı görevdeyken bugün klüp olarak vermek istedikleri mesajı verdiler. Bizim yaptığımız açıklama daha farklı kanalize edilemezmi? Yönetimden gözden geçirmelerini rica edeceğim. Bugün olan olaylar birkaç kişinin örgütlemesi ve klübün bilgisi dahilinde olduğuna adım gibi eminim. Görünüşte yanlış adım atmış olabilirler ama amaçlarına ulaştılar gibi...(mi) sizce de? Yoksa ben "Ahmet Çakar mode on" mu oldum?
 
Cevap: GSCimbom'dan Türkiye Futbol Federasyonu'na !Bunların yaptığı harbiden rezillik.Önceden düşünülmemiş saçma birşey.
 
Cevap: GSCimbom'dan Türkiye Futbol Federasyonu'na !Fenerbahçe düşmemek için böyle oyunlar yapıyor diyelim hadi.Fenerbahçe düşmezse, özellikle tehlike boyutuna göre yazayım;Trabzon deplasmanı mezar olur;İnönü Stadyumu Irak gibi olur;Arena'ya zaten giremezler bile;Ankaragücü maçında, Ulus Gençlik Park'ında komple havuzda bulurlar kendilerini;Ve daha 100'lerce olay çıkar. Eğer bu olayların çıkmasını istiyorsak Fenerbahçe'li lig başlasın. Hem de kem-küm edip havalar sıcak bahanesiyle ertelenmesine de gerek yok.
 
Cevap: GSCimbom'dan Türkiye Futbol Federasyonu'na !fb.org bariz biçimde kışkırtmış taraftarlarını. Bunlar sapıttı. Bizdeki kuralları esnetmeseler bi halt yiyemezler de.
 
Cevap: GSCimbom'dan Türkiye Futbol Federasyonu'na !Yarın bir gün, takımlar, güvenlik yok diyerek maça çıkmak istememeye başladığında ne yapacaksınız?

Hele ki güle oynaya gönderiyorsunuz Avrupa'ya, bir de böyle mi tarihe geçmek istiyorsunuz?
 
Cevap: GSCimbom'dan Türkiye Futbol Federasyonu'na !az önce facebookta yazdıklarını falan gördüm bunların hiçbirinde beyin yok ya şaka gibi hepsi...
 
Üst Alt