gscimbom'un 10 yaşında olması | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

gscimbom'un 10 yaşında olması

futbol konuşmadığımız şu günlerde tek (kıvanç) kaynağımız :005:

kimler geldi kimler geçti anlat be gscimbom

Forum 2006'da mı açıldı?

Ben 2008 diye biliyordum. Youtube'dan 1 sene sonra kurulmuş. Helal...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ukala tavırlar, anlamsız rezalet tema değişiklikleri, ahlaksız üyeleri koruyup, çalışkan yönetimi küstürmekte pay sahibi olan ve bu forumun en rezil şu hallerini gördüğümüz şu günler için, emeği geçenlere teşekkür etmek gerekir.

2010-2011'de ki gibi efsane bir üye topluluğu ve dönem bir daha denk gelmez bu foruma ne yazık ki.

2005-2006 sezonunda eric geretsin şligi serüveninden beri forumdaydım.O zamanlar lise yeni bitmişti.Nedense Galatasarayi efendisi değilim ilginçmiş:red: tagler bir boka yaramıyor ama 19 yaşında 2012 yılı girişli elemanların efsane olması komik görünüyor.

Lincoln nöbetçilerinden kim kaldı acaba

Ukala tavırlar, anlamsız rezalet tema değişiklikleri, ahlaksız üyeleri koruyup, çalışkan yönetimi küstürmekte pay sahibi olan ve bu forumun en rezil şu hallerini gördüğümüz şu günler için, emeği geçenlere teşekkür etmek gerekir.

2010-2011'de ki gibi efsane bir üye topluluğu ve dönem bir daha denk gelmez bu foruma ne yazık ki.

GSC bir nevi bir toplum ise...
Toplumun o yaşlı yeni nesil i beğenmeyen ..."nerde o eski günler " deyip çayını acı acı içen dede de geldi.

2005-2006 sezonunda eric geretsin şligi serüveninden beri forumdaydım.O zamanlar lise yeni bitmişti.Nedense Galatasarayi efendisi değilim ilginçmiş:red: tagler bir boka yaramıyor ama 19 yaşında 2012 yılı girişli elemanların efsane olması komik görünüyor.

Lincoln nöbetçilerinden kim kaldı acaba
Açısı içinde kalan çocuğun dramı.

Yakında sinema da

Şaka maka... O GSE olaylanı bende hiç anlamadım.
Türk Edebiyat Kurulum Üyesi gibi yazanlar banko o Tag verildi. Hakiki GSci yahut GSCyı ile alakasız.

Gesendet von meinem Nexus 6P mit Tapatalk

af3006c3262d5db4099e34b8f8c7d823.jpg

Üst Alt