GSdestek.com - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSdestek.com

Temiz olmayan bir çok firma vardır muhakkak bilerek veya bilmeyerek kullandığımız veya kullanmak zorunda kaldığımız lakin bu mevzu biraz daha farklı bir mevzu. Konunun içeriğinden dolayı insanın midesinin bulanmaması mümkün değil. Olay patlak verdikten sonra takınılan tavır da can sıkıcı. Başka firmaların verdiği hizmetten memnun olmayıp veya güvenmeyip mecburiyetten kullananlar da olabilir. Ne olursa olsun kullanılmaz diye bir şey yok. Lakin kendi açımdan mümkünse uzaklaşmakta vicdanen yarar görüyorum.

Anlıyorum. Bir senelik Avea tecrübem sonrasında vazgeçemiyorum Turkcell’den. Yoksa evet o süreç çok sıkıcıydı. Mide bulandırıcıydı.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Paketler konusunda bence de büyük bir saçmalık var. Bipten konuşma nedir? Ömür boyu iletişim kurmayacaksam bip uygulamasını indirmem. Geri kalan şeyler fasafiso. En fazla kulübe destek amaçlı üye olurum ama hiçbir uygulamasını kullanmam.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Şu reklamın filmi çekilse olmaz mı? Fakat tamamen gönüllü kontenjanıyla çekilmeli ve tüm gelir bize kalmalı.Mesela Kenan İmirzalioğlu ve Kıvanç Tatlıtuğ gibi ünlü Gsliler oynayabilir.

Bu paketlerden klube kac para gidecek? Yani 5 7 9 tllik paketlerin yuzde kaci klupte kalacak? Firsati olan tarifelere degil klube destek olmak icin yapmali bence.

Uygulamadan bahsediliyordu ama göremedim onu. Aramaların bipten geçerli olması çok kötü olmuş lakin uygulamayı görmek lazım.

Üst Alt