GSMobile Hayata Geçti - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSMobile Hayata Geçti

Cevap: GSMobile Hayata Geçti

ben turkiye'ye gitigim zaman tatile , turkcell almiyorum avea'dan gsmobile a geciyorum bilmiyorum dogru mu yaptim

GSMobile i kontorlu hat olarak alabilirmiyim?

Ben yurtdisinda yasadigim icin, Turkiyeye geldigimde mecburen kontorlu hat almam lazim.

Bugün yeni GSmobil aldım hadi hayırlısı bakam yenilikler felan güzel olaylara varsa yardımcı olun bana :D

İlk çıktıgından beri kullanıyorum ama forumdaki GSMobile kullanananların sayısını merak ediyorum açıkcası, taraftarımızın durumunu !!!!!

Benim Avea faturasız hattım var.

Geçerken ne kadar ödüyoruz ve Avea'nın bütün herşeyini kullanabiliyormuyuz ?

Geçicem en yakın zamanda.

benim turkcell hattımın dışında yedekte faturasız bloke olmuş bi avea hattım var.o avea yı açtırmak ve gsmobile a taşımak paralı mıdır ? paralıysa tahminen ne kadardır ?

benim turkcell hattımın dışında yedekte faturasız bloke olmuş bi avea hattım var.o avea yı açtırmak ve gsmobile a taşımak paralı mıdır ? paralıysa tahminen ne kadardır ?

Benim Avea faturasız hattım var.

Geçerken ne kadar ödüyoruz ve Avea'nın bütün herşeyini kullanabiliyormuyuz ?

Geçicem en yakın zamanda.

10 TL ve herşeyini kullanıyosun, mesaj paketleri filan herşeyi aynı ayrıca 1905 haber paketi ücretsiz artık

bılader memnun musun peki.bu aralar turkcell sopayı sokmaya basladı gene.kararsızım gecıp gecmeme konusunda.avea die

Brader olamayız üslubunu düzelt. Hat konusuna gelince ben çok memnunum ayrıca önemli olan memnun olmak degil DESTEK olmak

10 TL ve herşeyini kullanıyosun, mesaj paketleri filan herşeyi aynı ayrıca 1905 haber paketi ücretsiz artık

Brader olamayız üslubunu düzelt. Hat konusuna gelince ben çok memnunum ayrıca önemli olan memnun olmak degil DESTEK olmak

bilader dediğim için kusura bakma,haklısın..her sene 3 tane forma,tshırt,bilumum bıleklık(kullanmama ragmen),kaşkol alırım.dergimide her ay aksatmam.gstv im açık.ben taraftar olarak ustume düşen görevi(destegi) fazlasıyla yapıyorum.sadece hıc avea kullanmadığım için memnunmusuz diye sordum.heralde gecicem gibi..

Tamam şimdiden hayırlı olsun

bilader dediğim için kusura bakma,haklısın..her sene 3 tane forma,tshırt,bilumum bıleklık(kullanmama ragmen),kaşkol alırım.dergimide her ay aksatmam.gstv im açık.ben taraftar olarak ustume düşen görevi(destegi) fazlasıyla yapıyorum.sadece hıc avea kullanmadığım için memnunmusuz diye sordum.heralde gecicem gibi..

Üst Alt