GSStore Ürünleri - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: GS Store Ürünleri

Ya beyler bizim futbolcular antreman da bi eşofman giyiyolar ya dar bişey onu bi türlü bulamadım store da falan da yok.Acaba sadece topçular içinmi o eşofman.

Abi bu espiriyi ilk sen yaptın :D Ama hala karar veremedim. Kredi kartı numarası bölümü önümde açık duruyo karar versem hemen sipariş edicem :D

Yalnız şunu söyliyim sana,bizim store daki ürünler biraz büyük zaten o yüzden bedeni iyi düşün.Bide alıcağın şey dar bişey olduğu için büyük alırsan çok sırıtabilir.

Ulan 2 tane Metin Oktay forması aldım geçenlerde, daha ilk yıkamada arkasındaki numara kısmı çıktı.Faturasını da bulamıyorum.Bu kadar dandik ürün mü yapılır arkadaş, pazardaki ürünlerden kalitesiz.Yazıklar olsun.

Ulan 2 tane Metin Oktay forması aldım geçenlerde, daha ilk yıkamada arkasındaki numara kısmı çıktı.Faturasını da bulamıyorum.Bu kadar dandik ürün mü yapılır arkadaş, pazardaki ürünlerden kalitesiz.Yazıklar olsun.

Ben de aldım ondan.Kaç kere yıkadım bir şey olmadı hiç bir yerine.

Ben de aldım ondan.Kaç kere yıkadım bir şey olmadı hiç bir yerine.

O kadar da dikkat ettim ki yıkarken, böyle birşey olabileceğini tahmin etmiştim.

Sen ne zaman aldın? Eskiden daha kaliteliydi, sonradan kumaş kalitesini düşürdüler gibi birşey okudum Metin Oktay formalarıyla ilgili.Doğru olabilir mi acaba?

O kadar da dikkat ettim ki yıkarken, böyle birşey olabileceğini tahmin etmiştim.

Sen ne zaman aldın? Eskiden daha kaliteliydi, sonradan kumaş kalitesini düşürdüler gibi birşey okudum Metin Oktay formalarıyla ilgili.Doğru olabilir mi acaba?
ben geçen yaz aldım.yıkarken tersini çevirdin mi peki?

Bugün yeni bi ürün satışa çıktı ama foto açılmıyor.

504955 GS AUTHENTIC AW77 FZ - Nike Football / Express - Gsstore.Org

thumbnail.asp

Evet tişört az önce geldi eve :) Yanda ki Galatasaray Logosunu kaldırmışlar.

30 TL'den satışta. Siteye henüz düşmedi galiba. :)

Ekleme: Benim çizdiğim sanki daha canlı :D

SAM_1435.jpg

575055_10150724125554723_763665021_n.jpg

Üst Alt