GSStore'den En Son Ne Zaman Alışveriş Yaptınız? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSStore'den En Son Ne Zaman Alışveriş Yaptınız?

Gs-Store'dan En Son Ne Zaman Alışveriş Yaptınız?

• Kullanılan toplam oy
    58
Madde 1 - En son ne zaman alışveriş yaptınız?
Madde 2 - Ne Aldınız?
Madde 3 - Alışverişinizin toplam TL tutarı ne kadardı?

(*Düzeltme Anket Eklenmiştir.)

YellowFriday zamanı, Metin Oktay forması, parçalı fermuarlı sweat ve atkı almıştım.

Sonra hem fiyatlar aşırı arttı hem yönetimin saçmalıkları vs derken uzun zamandır alışveriş yapmıyorum.

Gecen sene ocakda 4 katli istiklalcaddesi üstündeki store u altini üstüne getirdim anca bi kazak bulabildim, tüm ürünler cok kalitesiz ve asiri kötü dizayn edilmis. sade/günlük giyebilecegim hic birsey yoktu, ve Nike ürünleri cesiti hem az hem cok pahali idi(dizayn 3/5) . O kadar büyük magza ve son 2 kati sanki fabrika satis/depo gibi bi yerdi, hersey üst üste yüzüne bakilmicak pazar tezgahi gibi bi yer düsünün.

Gercekten büyük hayal kirikligina ugradim cünkü kolayca 300-400€ harcayabilecegim bir gündü…

Ve tabi yazin yeni sezon formasi

GS Store dan en son 2018'de alışveriş yaptım.

Bir forma, bir ceket, bir de kazak aldım, hepsi Nike. Store ürünlerinden sadece bir tane Metin Oktay serisinden tshirt almıştım.

Yanlış hatırlamıyorsam yaklaşık 600TL mi ne ödemiştim. 500-600TL arası birşeydi sanırım.

Store ürünlerinin kalitelerini kesimlerini falan hiç beğenmiyorum yoksa daha fazla alırdım.

Şimdi Ankara da GS Store a geldim Anka Mall da. Bu nasıl bi rezilliktir ya. Hiç birşey yok. Kendi bedenimi soruyorum, yok. Yigenlerim için alış veriş yapayım dedim onlarada yok. 2 tane bebek 3 tane 7-9 ve 11 yaşlarında yiğenler var, onlara da yok. Bi Muslera formasi var oda 11 yaşındakine olurmu olmazmı tam wmin değilim. Abi şunu vereyim 2 sene sonra giyer diyor oğlan, gülenmi ağlanmı. Ne yapsınlar lan 2 sene sonra bu sezonun formalarını?

Yokmu Ankara da adam gibi bi GS Store?

SM-G975F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Şimdi Ankara da GS Store a geldim Anka Mall da. Bu nasıl bi rezilliktir ya. Hiç birşey yok. Kendi bedenimi soruyorum, yok. Yigenlerim için alış veriş yapayım dedim onlarada yok. 2 tane bebek 3 tane 7-9 ve 11 yaşlarında yiğenler var, onlara da yok. Bi Muslera formasi var oda 11 yaşındakine olurmu olmazmı tam wmin değilim. Abi şunu vereyim 2 sene sonra giyer diyor oğlan, gülenmi ağlanmı. Ne yapsınlar lan 2 sene sonra bu sezonun formalarını?

Yokmu Ankara da adam gibi bi GS Store?

SM-G975F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Ankara'daki en büyük GS Store Ankamall'dadır. Orada bir şey yoksa hiçbir yerde bulamazsın. Kızılay'dakine gitmeye de zahmet etmeyin.

Üst Alt