GSTV çok yakında tekrar Türksat'ta olacak - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSTV çok yakında tekrar Türksat'ta olacak

Cevap: GSTV çok yakında tekrar Türksat'ta olacak

Digitürk üzerinden değil direk Türksattan izlenmeli ki herkes istifade etsin. Ne kadar geliri olduğunun hiç önemi yok. Sezon açılışlarında millet GSStore leri doldurarak ve kombine alarak gerekli desteği sağlıyor zaten. Bu kadar bir hakkı olsun artık taraftarın.

Kanal dijitürkte şifresiz olursa yine durum aynı olacak benim için.Zaten lig maçlarını izleyemiyorum bari kanalı izleye bilsem:(İnşallah türksata geçer

@veliyigit

Veli Yigit @uA_ati su anda digiturk'te sifresiz oldu ilk etapta, yalan olmadi, şifre kalktı yani. Devamı için çalısmalar var.

3 hours ago via Twitter for iPad

Digiturk'te şifresiz olduda ne oldu sanki özel maçları bile dsmart veriyor. En azından digiturk'te ayda 4,5 tl gibi sigara parasına özel maçları canlı izliyorduk.

GalatasarayTV TÜRKSAT ta şifresiz olmalı...

Bayan Basketbol, Voleybol erkekler ve bayanlar, Tekerlekli sandalye, A2 takımı ve diğer amatör branş maçları Galatasaray TV de olursa maç zamanları büyük reklam alınır...

Kanal bu şekilde masraflarını çıkartabileceği gibi kulübe para da kazandırır...

30 milyon taraftarı olan büyük bir camiayız.. Bu potansiyel değerlendirilmeli.

düşünenden Allah razı olsun. polatın yaptığı saçmalıktan dönülüyor. klübe ek kaynak çıkarmak istemesi iyi bişey ama Galatasarayı takip etme hakkını elimizden almıştı...

GSTV digitürkten çıksın herkes izlesin abone olamayan renkdaşlarımızda faydalanmasını diliyorum

Üst Alt