GSTV Şifresiz Olacak - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSTV Şifresiz Olacak

Cevap: GSTV Şifresiz Olacak

Başkanın cıktıgı programlara mail atalım belki sorarlar Türksat uydusunda GSTV izlemek istiyoruz diye :D

Aslında tam zamanı.Şimdi transferler vs. olacak. hepsini tüm gs liler açık açık izlemeli.

Ama DT ile olan sözleşme ne zaman bitiyor.Onu bekliyor olabilirler.

Bu yönetimin asla gerçekleştiremeyeceği olay.

Oysaki ne kolaydı demi söylerken sn Aysal.

niye la bedava calisiyor ya, link var anasayfada ?!

TVyi söylüyorsaniz onu bilemem ben zaten herseyi artik bilgisayardan bakiyorum :D

baskanın gerceklestıremedıgı sozlerden biri

onlarin sifresiz soylemeklerinde maksatlari 5 tl idi

Genel Kurul uylerinin fta uydu alicisi ile Turksati seyr etdiklerine inanmiyorum

Zaten Digiturk platformundaydi kanal bunlarda digiturke hepsi uyedir her turlu

GSTV sifresiz olsun diyenler onlardan digiturk ek talep etdigi 5tl icindi.

Onuda aradan kaldirdilar.ve sifre cozuldu diye program yapildi GSTV de gecen sene temmuzun 1 de

onlarin sifresiz soylemeklerinde maksatlari 5 tl idi

Genel Kurul uylerinin fta uydu alicisi ile Turksati seyr etdiklerine inanmiyorum

Zaten Digiturk platformundaydi kanal bunlarda digiturke hepsi uyedir her turlu

GSTV sifresiz olsun diyenler onlardan digiturk ek talep etdigi 5tl icindi.

Onuda aradan kaldirdilar.ve sifre cozuldu diye program yapildi GSTV de gecen sene temmuzun 1 de

bu yöneticiler bu kadar amatör mü peki bu kanalın uydu üzerinden 25 milyona ulaşmadığından haberleri olmayacak kadar fenerliler zengin değilmi onların nası haberi var uydudan, çıkamıyoruz ligtv'den deseler anlarım da bilmediklerini filan sanmıyorum normal çanakta olmadığımızı..

------

Aslında digitürkle bilmem ne ile uğraşacaklarına TTnet ile anlaşıp tivibu ya alsalar yarında altyapısını hazırlayıp tivibu üzerinden maçları verseler...

Evet söylerken kolay ama araştırıp üzerinde düşünmeye değmezmi sizce...

Arkadaşlar bir detayı atlıyorsunuz FB TV fenerbahçeye ait değil, bildiğim kadarı ile dernekler yasasına göre derneklere ait TV ler açık yayın yapamıyor. Bu veya buna yakın bir detay var. FB TV bu yüzden yayın yapabiliyor.

Üst Alt