Guardiola'dan Mourinho'ya Şok Küfür! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Guardiola'dan Mourinho'ya Şok Küfür!

Cevap: Guardiola'dan Mourinho'ya Şok Küfür!

Haberin doğru olup olmadığı bile net değilken, 'iki laf sıkıştırayım'' araya tribindekiler...

konuyla alakasız olacak ama, forumda ırkçılık serbest mi?

yalnızca merakımdan soruyorum.

attığınız mesajların büyük kısmında katalanlara karşı nefret söylemleri görüyorum ve bu durumdan son derece rahatsızım.

barcelona ile ilgili kişilere olan nefretinizi, ırkları alet etmeden kusun lütfen.

Alemdar reis yillardir Ispanya'nin bolunmez butunlugune tehdit olusturan katalonlarin karsisinda durmustur. Burada bir sorun goremiyorum Erkam renkdas. ;)

attığınız mesajların büyük kısmında katalanlara karşı nefret söylemleri görüyorum ve bu durumdan son derece rahatsızım.

barcelona ile ilgili kişilere olan nefretinizi, ırkları alet etmeden kusun lütfen.

Katılıyorum renkdaş. ;););)

Alemdar abi evinde 2 arjantinli 1 mozambikli misafir etmiş adamdır bilip bilmeden konuşmayın.

Adam haklı beyler.Bu kişilerin başını da Alemdar reis çekiyor.:D

Let's kick racism out of football.

Haberi abartmışlar.O si..lmiş lafı iyi anlamda kulanıyor, ingilizce gibi he is fuc.ing perfect.Bizimkiler ise başka anlamda tercüme etmiş.

Guardiola'yı, Ahmet Çakar'a havale ediyorum.

[video=youtube;cRDLjeteW4w]https://www.youtube.com/watch?v=cRDLjeteW4w[/video]

Üst Alt