Guardiola’nın “İdolüm” Dediği Bielsa Sezon Sonu Geliyor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Guardiola’nın “İdolüm” Dediği Bielsa Sezon Sonu Geliyor

Piskopat olmasini severim, ama bu adamin nerdeyse hic bir basarisi yok kariyeri boyunca. Burada yapamaz degil, nerdeyse hic bir yerde yapamamis.

Kupa basarisi yok cunku gittigi takimlar ligin en iyileri degildi.

Bize gelirse ilk kez sampiyonluga aday olan bir takima gelecek

Gelsin. Ama yerli tayfası kalırsa kökünü kazırlar hocanın. Takımın çoğunun değişmesi ve yeni bir takım oluştuurlması lazım. Agresif hoca candır.

Gelmesini isterim.

Çok ciddi söylüyorum takım da tek yerli bırakmaz. Öyle yıllardır abi-kardeş ilişkisi ile kulüpte kalan Semih,Selçuk,Hakan,Sabri gibi topçuların kökünü kazır. Sadece futbola odaklanır.
Arkasında durulursa devrim yaratabilir ama sen bu kadroyu verip üstüne ''3-4 transfer ile işi çöz Bielsa'' desen ne Bielsa kabul eder ne de X bir teknik adamı getir başarı sağlar.

Gelmesine gelsinde çok acayip taktikleri var. Sık sık 3-3-3-1 gibi garip garip taktikler kullanıyor. Gelsin adam gibi Şino'ya göre en verimli kadroyu kursun...

Bizde sanki Dursun bunu getirebilecekmiş gibi konuşuyoruz

Sent from my iPhone using Tapatalk

Gelsin lan. Daha önce gelmesin istiyordum ama zaten kaybedecek bir şeyimiz kalmadı.

Deli ile dahi arası çizgide dolaşan Bielsa tamamı delilerden oluşan bir futbol ülkesinde kariyerinin en iyi dönemini de geçirebilir.

Bielsa eldeki kadroyu oynatan, hatta cok da iyi oynatan bir hoca. Fakat bizde oynayabilecek oyuncu sayisi bir elin parmaklarindan az. Artik 3 metreye bile top suremeyen Selcuk'a, ya da 2 metreye pas atamayan Umut'a, Sabri'ye, Olcan'a carta curta futbol falan oynatamaz. Bize lazim olan Rudy Garcia, Unai Emery, Juan de Ramos veya Paul Le Guen gibi scouting konusunda tecrubeli ama daha onemlisi transfer donemlerinde kalite kokan futbolculari yenetek fakirlerinden ayirt edebilen yapilandirici hocalar. Rudy Garci ve Paul Le Guen genc ve suan bosta olanlar.

buyuk capli bir yeniden yapilanma icerisine girmemiz gerekiyor

kadro anlaminda takimi selcuk, yasin, semih, chedjou, donk gibi insan evladlarindan kurtarmak ve taze bir baslangic yapmak acisindan bielsa'nin gelisi faideli olur diye tahmin ediyorum.

herhangi bir yerli td bu kadroya nester vurmaz bence.

gelir mi?

gelmez..

dursunla olmaz o is.

bielsaya laf edecek halimiz yok. hasa.

dursun bielsayi hamza filan zannediyor herhalde.

bielsa gelirse kadro tamamen degisir. bizim takimda ciddi anlamda iki metre yanindaki adama pas atamayan (umut, sabri), belini 6 dakikada ceviremeyen (selcuk, hakan balta), futbol iq'su 12 olan (yasin, semih), dunya umurunda olmayan (donk, tarik) gibi tonla gereksiz adam var. bunlar temizlenir ama bu capsiz yonetim bielsayi dinler mi. tabiikide dinlemez. o da 3 hafta sonra istifa eder.

yani dursun capsizi varken istersen mourinho, guardiola, bielsa ve ancelotti teknik ekibini getirsen yine bir bok olmaz.

ha bu arada bielsa tarzi bir hoca gelirse selcuk, olcan, sabri, vs. gibi evlatlarin daha ilk gunden hocanin altini oymaya baslayacaklarini unutmayalim.

Lucescu gibi bir adam buradan neler diyerek gitti. Bielsa gelirse meclise bile taşınacak olaylar yaşanır. Benim isteğim ise Sampaoli.

Üst Alt