# Guiseppe Rossi


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Guiseppe Rossi’ye Cim Bom da talipGalatasaray Rossi'nin peşinde

İngiliz Daily Star Gazetesi, Villarrealli Giuseppe Rossi'ye Galatasaray'ın talip olduğunu yazdı.Galatasaray Giuseppe Rossi’yi transfer etmek istiyor.

İngiliz basını, Villarreal'in İtalyan golcüsü Giuseppe Rossi'nin talipleri arasında Galatasaray'ın da olduğunu yazdı.İngiliz Daily Star Gazetesi, Villarreal'de forma giyen İtalyan golcü Giuseppe Rossi'nin eski kulübü Manchester United'a döneceğini iddia etti.Haberde, Alex Ferguson'un, Amerika doğumlu İtalyan forvet oyuncusunu 6.7 milyon Pound'a Villarreal'e satarken sözleşmesine satın alma opsiyonu eklediği ve Rossi'yi 12 milyon Pound'a yeniden kadrosuna katabileceği vurgulandı.23 yaşındaki İtalyan golcünün talipleri arasında İngiliz devinin yanında Türkiye'den Galatasaray ve Almanya'dan Hoffenheim bulunduğu iddia edildi.
 
Cevap: Guiseppe Rossi’ye Cim Bom da talipkeşke olsa ama zor, zamanında parası verilip jardel alınabiliyorsa neden olmasın dicem ama ????? zor be abicim....
 
Cevap: Guiseppe Rossi’ye Cim Bom da talipbu sezon müthiş bir performans sergileyen ve Avrupa’nın dev ekiplerini peşinden koşturan Villarreal’in yıldız futbolcusu Guiseppe Rossi’ye Cim Bom da talip. Ve Aslan, bu oyuncu için tam 25 milyon Euro’luk bir teklif yapacak.

kaynak:fanatikHayri görsün bunu. %100 kopma garantili fıkra dediğin böyle olur. :lol:
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt