Güldür Güldür Show - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Güldür Güldür Show

Bunları normalde hiç izlemem ama o Nebati skeçi çok iyi gerçekten.

Böyle şeyler tekrardan normal haline dönmeli. Hatırlıyorum eskiden mesela Olacak o kadar'da neler neler eleştiriyorlardı siyasi olarak. Onu yapma bunu yapma şunu konuşma bunu söyleme, nereye kadar ya..

Almanya'da mesela Heute Show diye bir program var. Her hafta hem Alman politikacıların hem de dünya üzeri diğer ülke liderlerinin yanlışlarıyla demeçleriyle falan dalga geçiyorlar. Hem de yıllardır devlet kanalında yayınlanıyor bu program.

Bunları normalde hiç izlemem ama o Nebati skeçi çok iyi gerçekten.

Böyle şeyler tekrardan normal haline dönmeli. Hatırlıyorum eskiden mesela Olacak o kadar'da neler neler eleştiriyorlardı siyasi olarak. Onu yapma bunu yapma şunu konuşma bunu söyleme, nereye kadar ya..

Almanya'da mesela Heute Show diye bir program var. Her hafta hem Alman politikacıların hem de dünya üzeri diğer ülke liderlerinin yanlışlarıyla demeçleriyle falan dalga geçiyorlar. Hem de yıllardır devlet kanalında yayınlanıyor bu program.
Nebati skeci yayınlandı mi

Tepkiler sonrası dün yayınlanmış herhalde çünkü YouTube'da var.
Terim skeçini izledimde Bahadır çok iyi yapmış yav.

Jale:Ercani dışarı yemeğe gidelim diyorum gelmiyor kahvaltıya gidelim diyorum gelmiyor. Ne zaman ailem misafirliğe gitse eve gelmek istiyor. Bu ercan benden ne istiyor hocam.

Bahadir: Belli ki Ercan erken gol atma pesinde

Üst Alt