Gültekin Gencer: "Ronaldinho transferini iptal ettik" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gültekin Gencer: "Ronaldinho transferini iptal ettik"

Antalyaspor Kulübü Başkanı Gültekin Gencer, her yıl çıkan seçim söylemlerinden bıktıklarını belirterek, "Kongre kararı aldık, aday olmayacağız. Ronaldinho transferini iptal ettik." dedi.

Antalyaspor Kulübü Başkanı Gültekin Gencer yönetim kurulu üyelerinin katılımıyla Hasan Subaşı Tesisleri'nde basın toplantısı düzenledi. Kimsenin başkanlık görevine cesaret edemediği dönemde başkanlık görevini devraldığını ve o yıl şanssızlık neticesinde takımın küme düştüğünü dile getiren Gültekin Gencer, başkanlık döneminde 3 yıl seçim olmaması talebiyle yeni stat, dünya yıldızı ve yeni vizyon hedefiyle görev yaptıklarını anlattı.

"ÇOK OLDUK, ÇOK İLERİYE GİTTİK. ETO'O'YU GETİRDİK"
Samuel Eto'o transferi başta olmak üzere yeni stat gibi önemli işler gerçekleştirdiklerini hatırlatan Başkan Gencer, "Çok olduk, çok ileriye gittik. Eto'o'yu getirdik. İkinci yarı Avrupa takımı yarattık. UEFA'ya katılmayı hedefledik." diyerek, sitemli konuşmasına şöyle devam etti:

"Tüm Antalya'ya sesleniyorum, Antalya halkından çevreye verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dilerim. Gerçekten çevremizi rahatsız ettik. Her sene seçim ve aday var söyleminden bıktık. Bu söylemlerin neticesi olarak dün akşam yönetim kurulu toplandık karar aldık. 30 Haziran'da genel kurula gitme kararı aldık. Kesinlikle ben ve yönetim kurulum aday olmama kararı aldı."

Ronaldinho transferini iptal ettiklerini de açıklayan Başkan Gencer, "22 Haziran'da üçüncü yıldız isim için ABD'ye seyahatimiz olacaktı. Dün akşam itibariyle iptal ettim. Ferhat Kaplan, Aissati, Ofoedu transferini bitirmeyi düşünüyoruz. Sadece Jose Morais'in istediği kanat oyuncusu mevcuttu. Onunla ilgili bir talep gelirse bizim dönemimizde, biz de gereğini yaparız. Onun dışında hiç bir transfer yapmayı düşünmüyoruz. 30 Haziran'da görevi devralacak kim olursa olsun, bizden sonrakilerin hedefi en az UEFA, en az Eto'o kadar dünya yıldızlarının Antalya'ya getirilmesi olmalı. Diğer konuları stat dahil 30 Haziran'da görüşmek üzere." dedi.

Başkan Gencer, yapılan Olağanüstü Seçimli Genel Kurul'da kimlerin aday olacağı hakkındaki bir soru üzerine ise "Bu soruların muhatabı biz değiliz. Bu salonda da yoklar zaten. Söylemler üzerine kongre kararı aldık, artık bıktık, seçimde aday olmama kararı aldık." diye cevap verdi.

Habertürk

30 Haziran'da genel kurula gitme kararı aldık. Kesinlikle ben ve yönetim kurulum aday olmama kararı aldı

al işte ne anlamı kaldı etoo nun bilmem neyin. önce ekonomik krize girerler hemen ardından da küme düşerler

Üst Alt