Gündem Denayer ve Dzemaili! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gündem Denayer ve Dzemaili!

denayer-dzemaili-600_09UBF.jpg

Galatasaray'da transfer çalışmaları devam ediyor. Süper Kupa'yı kazanarak moral bulan sarı kırmızılılarda yönetim Blerim Dzemaili ve Jason Denayer'e odaklandı.

Bologna ile prensip anlaşmasına varan Blerim Dzemaili, kulüpler arasındaki görüşmelerin sonuçlanmasını bekliyor. Ancak daha önce 2 milyon Euro'luk teklif karşısında Dzemaili'yi satmayı düşünen yönetim, İtalyan ekibinin 1.3 milyon Euro'dan yukarı çıkmaması üzerine beklemeye geçti. İki kulübün temasları devam ederken, sarı kırmızılıların Dzemaili için en az 1.5 milyon Euro istediği ifade edildi.

Galatasaray'ın 1 sezon daha kiralamak istediği Jason Denayer konusunda görüşmeler sürüyor. İngiliz ekibiyle masaya oturan Galatasaray, Denayer'in kiralama bedeli ve oyuncunun yıllık alacaklarının planlanması konusunda çalışmalarına devam ediyor. Galatasaray yönetimi, Denayer'in ailesiyle de görüşürken, Belçikalı futbolcunun 1 yıl daha kiralık olarak forma giymeye sıcak baktığı, kulüplerin anlaşması halinde sözleşmenin imzalanabileceği vurgulandı.

Ntvspor

Gundem Denayer ve Dzemaili!

Dzemaili yillik 2.2 milyon euro aliyor zaten 3 e 5 e bakmadan satin gitsin

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bologna ile prensip anlaşmasına varan Blerim Dzemaili, kulüpler arasındaki görüşmelerin sonuçlanmasını bekliyor. Ancak daha önce 2 milyon Euro'luk teklif karşısında Dzemaili'yi satmayı düşünen yönetim, İtalyan ekibinin 1.3 milyon Euro'dan yukarı çıkmaması üzerine beklemeye geçti. İki kulübün temasları devam ederken, sarı kırmızılıların Dzemaili için en az 1.5 milyon Euro istediği ifade edildi.

200 bin için elimizde kalmasına değmez.Verin gitsin.Böylece maaşıyla 3.5'luk bir bütçe oluşur.Üstüne 2-3 milyon daha koyup ön libero alırız.

Denayer forma sansi bulamazsam gelirim demis diyorlar. Zaten tum haberler o yonde. Bakalim Guardiola birakiyor mu. Bari bu defa satin alma opsiyonu da olsa.

İtalyanlara göre yarın Dzemaili sağlık kontrolünden geçip Bologna ile sözleşme imzalayacakmış.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Denayer lazım değil adam gibi bir stoper alın takıma, chedjou defetmek lazım en kısa sürede.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Denayer'i adlık gözü ile bakıyorum.

Kiralık olarak gelmesi ise bence yanlış.

Yatırım yapılacak oyuncu durumunda şu an kendisi. Gelişmesi gereken çok özelliği varken elaleme stoper yetiştirme fikri yanlış.

Gelmesin işte o gelirse lider özellikli bir tane stoperimiz olmayacak. Öyle bir stoper bile bazı gedik leri kapatır defansta. Denayer bunu şuan yapacak kapasitede de değil.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bana da öyle geliyo denayeri seviyoruz ama bize kemik stoper diye tabir eettiğimiz adam lazım o da çok piyasad ama almaz bizimkiler

Ulan satsaniza adamin yillik alacagindan kurtulmak bile kardir arkadas sabriye serdara paralari basarken cok comertsiniz ama oyuncu satarken cingen pazarligi yapiyorsunuz bu ne yaman celiskidir boyle.

tapatalk

Üst Alt