Gündemdeki Forvetlerden Hangisi? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gündemdeki Forvetlerden Hangisi?

Hangisi Gelsin?

• Kullanılan toplam oy
    44
Onuachu midytland mıydı 2.01 boyundaki adam,mattia destro,tetteh,mbaye diagne,habib diallo,ze luis,nicolas castillo,mohaned ali ,dzuyba,alan,pato,ighalo,moise kean ,cenk tosun,njie isimlerinden herhangi ikisi gelsin .gidip .mitroğlu,remy,bony,caicedo gibi formsuzlar gelmesin.30 yaş üstü adam istemiyorum

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Haber lerde bir duyum var denilebe iddiaya göre 12 milyon euroya anlaşmışız bonservis için.diagneyede bana göre en fazla 2,4 milyon euro yıllık ücret veririz.maçbaşıda olmayan kontrat imzalatsak iyi olur

8 + eren çok iyi olur. yönetimde biraz iş bilen adam olsa bu civarlarda anlaşabilirler.

MEIZU M6 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Diagneye 12 vereceğimize ben olsam
Umut bozoka 3.5 milyon kontrat yıllıkta 1 milyon euro garanti ücret bu devre arası içinde 500 garanti ücret toplamda 3.5 bonservis +3.5 milyonda toplam garanti ücret 7 milyon euro
Eleke içinde 5 milyon euro bonservis +bu devre arası için 500 euro garanti ücret diğer 3 senede senelik 1.5 milyon euro.5 milyon euro bonservis+5 milyon euroda toplam garanti ücret
Eleke ve umut bozokun maliyeti bize toplamda ikisininde 3.5 senelik bonservisleri içinde olarak külfeti klübe 17 milyon euro olur. Bu transfer döneminde iki forvet alırız.iki genç yetenekli forvete 8.5 milyon euro bonservis veririz.
Mbaye diagne maliyeti
12 milyon euro bonservis
3.5 senelik kontrat senelik 2 milyon euro ve devre arası garanti ücret olarakda 1 milyon euro desek 19 milyon euro .
Mbaye diagneyi alacağımıza 22 yaşlarındaki umut bozok ile eleke alsak daha karlı

Üst Alt