Güneş Balçıkla Sıvanmaz: Galatasaray'a Dünya Kupası Kariyerli Dünya Yıldızı Yaşlı Oyuncular Gerek - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Güneş Balçıkla Sıvanmaz: Galatasaray'a Dünya Kupası Kariyerli Dünya Yıldızı Yaşlı Oyuncular Gerek

Artık bu tip oyuncuları alacak durumumuz olduğunu sanmıyorum. UEFA denen rezil kurum denetimleri arttıracaktır üzerimizde. Çat diye alamayız. Alırsak men ederler.

Bazı isimler için geçerli olabilir. Yaş ilerler kalite kalır diyeceklerimizden. Drogba gibi. Adebayor gibi. Yaya Toure gibi.

Üstat ilk mesajda muhasebesini verdim bir bak istersen

Bu tip oyuncuların yerine de mücadele edecek işçilere ihtiyaç olur bence. ''Hagi'nin yerine de koşuyorduk ama topu verdiğimizde bir şekilde maçı alıyordu'' muhabbeti vardır ya. Belhanda Ribery Feghouli... Topsuz olarak çok durağan kalır bu yabancılar. Maçı almasını beklediğimiz yabancıların yerlerine gelirlerse süper olur.

Sanirim Ribbery Robben gibi oyunculara sadece maas vericegimiz dusunulmus . Boyle oyuncular ustelik bonservissizken oldukca yuksek imza ucreti ve menejer ucreti talep edecektir .

Bu tip oyuncuların yerine de mücadele edecek işçilere ihtiyaç olur bence. ''Hagi'nin yerine de koşuyorduk ama topu verdiğimizde bir şekilde maçı alıyordu'' muhabbeti vardır ya. Belhanda Ribery Feghouli... Topsuz olarak çok durağan kalır bu yabancılar. Maçı almasını beklediğimiz yabancıların yerlerine gelirlerse süper olur.
Belhandayı yazmadım zira kimse o parayı vermez feghouli de bakma sen çok önemli oyuncu. Maiconu da yazmadım aynı sebepten elimizde patladı çünkü yoksa dediğin gibi imkan olsa olabilir zira gönderdiğin futbolcunun 3 yıllık sözleşmesi olduğundan bilançoya uzun vadeli borç olarak da işliyor ki düşürebilirsin bunu da...ama cenk ergünden daha malı yok ki alıp kurtarsın bizi...

Sanirim Ribbery Robben gibi oyunculara sadece maas vericegimiz dusunulmus . Boyle oyuncular ustelik bonservissizken oldukca yuksek imza ucreti ve menejer ucreti talep edecektir .
İmza ücretleri halihazırda yıllara yayılıyor dahil ettim yani menajerleri de yok bu isimlerin...Başlığın ilk mesajında muhasebesi var zaten. Dolayısıyla ribery ve robben rahatlıkla herşey dahil 6.6 milyon euroya adam başı senelik olarak gelirler. 2 seneden garanti edersin gelip seni şampiyon yaparlar ıkınmaz sıkılmazsın...

Drogba fizik olarak güçlü topçuydu 40 yaşında dahi oynar o bunlar öyle değil paso vururlar bunlara birde bizim ligde sakatlansın diye.
Emin ol ikisi de 6-7 sene önceki gibi etkililer.Sakatlık konusunda haklısın ama Musapa da yazdım.Mario Gomez de sakattı fakat burada çatır çatır oynadı.Yine de 3 yerine 2 tane daha mantıklı.Chiellini ve Robben ikna edilirse takımda isterim.8 numaraya da paraya kıyıp çok iyi oyuncu alırım.

Üst Alt