Güney Afrika 1-1 Meksika | 11 Haziran | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Güney Afrika 1-1 Meksika | 11 Haziran | Maç Sonucu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Güney Afrika - Meksika | 11 Haziran | 17.00 | TRT 1

afrikameksika.jpg

SON MAÇLAR

Güney Afrika

Güney Afrika 1-0 Danimarka

Güney Afrika 5-0 Guatemala

Güney Afrika 1-1 Bulgaristan

Güney Afrika 4-0 Tayland

Meksika

Meksika 2-1 İtalya

Meksika 5-0 Gambiya

Meksika 1-2 Hollanda

Meksika 1-3 İngiltere

TAKIM HABERLERİ

Güney Afrika

Kaleci Khune’nin sakatlığı atlattığı açıklandı. Kadronun geri kalanında sakat ya da cezalı oyuncu bulunmuyor. 4-5-1 dizilişiyle sahaya çıkmaları bekleniyor.

Muhtemel onbir: Khune, Gaxa, Khumalo, Masilela, Mokoena; Pienaar, Modise, Tshabalala, Letsholonyane, Khuboni; Mphela.

Meksika

Takımda sakat oyuncu bulunmuyor. 4-4-2 dizilişiyle sahaya çıkmaları bekleniyor.

Muhtemel onbir: Ochoa; Juarez, Osorio, Marquez, Salcido; G. dos Santos, Castro, Torrado, Guardado; Franco, Hernandez.

YILDIZLARI

Güney Afrika

Benni McCarthy’nin yokluğunda Bafanalar’ın gol yükünü Katlego Mphela çekecek. Yapılan kampta beş kilo verdiği öğrenilen Mphela’nın bitiriciliğinin yanına hızını eklediği hazırlık maçlarında açıkça görüldü. Topla buluştuğu anlarda Meksika savunmasının başına çorap örebilir.

Meksika

Turnuvadan sonra Manchester United’a gidecek olan Javier Hernandez, Meksika kadrosunda yer alan en değerli oyunculardan biri. Mücadeleci ruhuyla rakip savunmaları yıldıran Hernandez, Güney Afrika karşısında ülkesinin en büyük gol ümidi olacak.​

Birşey soracağım, bütün gazetelerin yayın akışı bölümünde TRT1'e bakıyorum, 17-19 arası ve 21:30-23 arası maç yok dizi fln var. TRT1 sadece D-Smart'dan mı yayın yapacak 1 ay? Öyleyse bana bir söyleyinde TRT'ye sağlam bir küfür yazayım gidip.

Birşey soracağım, bütün gazetelerin yayın akışı bölümünde TRT1'e bakıyorum, 17-19 arası ve 21:30-23 arası maç yok dizi fln var. TRT1 sadece D-Smart'dan mı yayın yapacak 1 ay? Öyleyse bana bir söyleyinde TRT'ye sağlam bir küfür yazayım gidip.

Sakın öle bisi olmasın skandal olur

Sakın öle bisi olmasın skandal olur

Öyle oldu bile galiba. Yayın akışlarında TRT1-TRT2-TRT3 hiç birinden maç programı yok. Bunlar kesin D-Smart'la anlaştılar. Ama yedirmem, giderim Arı stüdyolarından , Oran'a kadar hepsine saldırırım. D-Smart'ıda açar bir güzel söverim.:sopa:

2010 Dünya Kupası'nda heyecan bugün (11.06.2010) Güney Afrika'da başlıyor. Nefeslerin kesileceği bu futbol şöleni TRT ekranlarından canlı olarak ekrana gelecek.

Turnuvanın açılış maçında, A grubunda, evsahibi Güney Afrika, Meksika ile Johannesburg'daki 88 bin 460 kişi kapasiteli Soccer City Stadı'nda saat 17.00'de karşılaşacak.

Maçı Özbek hakem Ravşan İrmatov yönetecek.

Güney Afrika'nın teknik direktörlüğünü Brezilyalı Carlos Alberto Parreira, Meksika'nın teknik direktörlüğünü Javier Aguirre yapıyor. İki takımda da sakat oyuncu bulunmuyor.

A grubunun bir diğer karşılaşmasında ise Fransa ile Uruguay saat 21.30'de Cape Town'da karşılaşacak....

Trt ekranlarında gelecek diyor :D

Öyle oldu bile galiba. Yayın akışlarında TRT1-TRT2-TRT3 hiç birinden maç programı yok. Bunlar kesin D-Smart'la anlaştılar. Ama yedirmem, giderim Arı stüdyolarından , Oran'a kadar hepsine saldırırım. D-Smart'ıda açar bir güzel söverim.:sopa:

Yok dostum siteye girdim baktım trt ekranlarında diye sıkıntı yok yani

Afrika bu maçta puan alamazsa büyük ihtimal 0 puan çekecek. Ev sahibi Afrika bu avantajı kullanarak en azından beraberlik koparır diyorum, ayrıca alt olur gibi geliyor.

maccabi haifa da oynayan,güney afrika nın sol beki masilela yı dikkatle izleyin diyorum:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt