Güney Kore 2-0 Yunanistan | 12 Haziran | Maç Sonucu - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Güney Kore 2-0 Yunanistan | 12 Haziran | Maç Sonucu

Cevap: Güney Kore 2-0 Yunanistan | 12 Haziran | Maç Sonucu

Koreli arkadaşlarla izledim maçı. Adamlar top kaptırdığında ve atağa kalktıklarında nasıl heyecanlanıyorlar anlatılamaz birşey. Fenerbahçe derbisinde veya şampiyonluk derbilerinde bile o kadar heyecanlanmıyorsunuzdur. :D

Koreli arkadaşlarla izledim maçı. Adamlar top kaptırdığında ve atağa kalktıklarında nasıl heyecanlanıyorlar anlatılamaz birşey. Fenerbahçe derbisinde veya şampiyonluk derbilerinde bile o kadar heyecanlanmıyorsunuzdur. :D

Açıkçası Çek Cumh. maçında ev yakmışlığım vardır o yüzden çok iyi anlıyorum onların hislerini :ask:

Canıma deysin Yunanlılara. Geldikleri gidi gidecekler. Bu turnuvanın en kötü takımlarından biri Yunanistan.

20 sayfanin tamamini okumayacagim tabii ki o yuzden soylendi mi bilmiyorum ama sunu rahatlikla soyleyebilirim ki Yunanistan hayatimda gordugum en kotu takimlardan biriydi, daha kotusu varsa sasarim yani. Kore de cok iyi degildi, hele defansi kapanmalarina ragmen aciklar verdi ama en azindan hucuma iyi ciktilar, Jisung, Cha Duri ve 10 numarali adam gibi iyi topculari var. Yunanlarda hic biri yok.

Özetleyeyim o 20 sayfayı sana, genel kanı haklı olarak şuydu :

Yunanistan = Zimbabwe

Kore'yi beğendim açıkçası. Gayet iyidiler. Duri sağdan çok etkili oldu.

Yunanistan'ın sonradan oyuna soktuğu Kapotenis mi ne , o adam neydi Allah aşkına ya. Ben hayatımda bu kadar yavaş , ama top sürmeye çalışan birini daha görmedim. Değil futbol , inşaatta bile koşturtmam. Genel itibariyle Yunanistan'ın olduğu bir turnuvada biz yokuz, buda bizim ayıbımız.

Dünya kupası iyi kazandırıyo ama bu maça güvenip yazmadım,çok pişmanım. :)

Yunanistan'ın sonradan oyuna soktuğu Kapotenis mi ne , o adam neydi Allah aşkına ya. Ben hayatımda bu kadar yavaş , ama top sürmeye çalışan birini daha görmedim. Değil futbol , inşaatta bile koşturtmam. Genel itibariyle Yunanistan'ın olduğu bir turnuvada biz yokuz, buda bizim ayıbımız.

Steaua'da oynuyor, Fener'le oynadiklari macta oyuna girip beni de kanser etmisti pis adam.

Yahu koca takım Gekas'ın ayağına bakıyor.Fizik olarak Kore'den üstünler uzun boylu adamları var ama savunma delik deşik oldu.Eskiden savunma yaparlardı onuda beceremiyorlar artık

O adam benden de fena küfür yedi. Futbol adına hiç bir şey yok o elemanda. Beni çağırsalardı kadroya daha iyiydi.

Bu arada Charisteas tam Fenerbahçe'ye uygun karaktersizlikte ve çirkeflikte bir oyuncu.

Üst Alt