Güray Vural: "Suat Arslanboğa'nın Allah belasını versin!" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Güray Vural: "Suat Arslanboğa'nın Allah belasını versin!"

Yalan yok bazen öyle hakemler görüyorum ki ben de bela okumaktan geri kalamıyorum. Sonuçta her Akhisar maçını izlemiyoruz, vardır heriflerin bir yaşadıkları. Göz göre göre 89'da 2 puanı hiç eden Hüseyin-Halis ikilisine Sarı Serdar gidip bela okusa o gün kim iyi bok yedin diyebilirdi? Her maçtan sonra çıkıp birilerini otobüsten, evden aldıran kutup ayısı kaç maç ceza aldı? Böyle lige, böyle hakemlere, böyle topçular. Tabii zararları yine kendine. Dangalaklarıyla hem iyi paradan, hem bir kupadan, hem de büyük ihtimal 5-6 maçlık maaştan oldular.

Zeka geriliği kötü şey.Kimse de demiyo mu hacı hakemin verdiği kararlar doğru siz niye ortalığı yangın yerine çeviriyosunuz diye.Ben olacam o takımda arkadaşlarım da haksız yere böyle itiraz edecekler sağa sola saldıracaklar napıyosunuz lan siz diye karşı çıkardım.adamlarda gram gurur onur olsa şu hareketleri yapmazlardı.kaç haftadır yapılan algıdan dolayı ortalığı karıştırdılar iyice nasılsa Galatasaray hakemle kazanıyor diye bi ortam oluştu biz de bundan faydalanalım modundalardı.Kabahat bizim salak futbolcularda.İlk yarıda atsaydı Diagne-Onyekuru o pozisyonları 3-0 olacaktı.Hakemi bahane edemeyecekti hırbolar.

Hakemle olan dertleri sanıyorum lig maçlarından ama Akhisar'ın maçlarını izlemedigim için bilmiyorum. Belki bu hakem onların çok ciddi şekilde canlarını yaktı. O zaman bu maça bu hakemin verilmesi yanlış bir durum. Zaten gündem gerginken iyice gerildi ortalık.

Bela okumak direk kirmizi karttan daha hafif bir ceza demek, bundan sonra hakeme sinirlenen bela okuyabilir, nasil olsa 1 mac ceza aliyorsun.

Retweet yapmayin sakin yoksa 2 mac olur.

Buna da 1 mac verilmis.Haydut Rize baskani da 10 gum yemisti.Ulan Terim'e niye 10 mac verdiniz o zaman itler?Cengiz de 100 kusur gun yemisti.Ona da fazlaydi

Üst Alt