Gürcan Bilgiç: ''Derbi son hafta oynansın, Fenerbahçe Arena'da kupa kaldırsın'' - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gürcan Bilgiç: ''Derbi son hafta oynansın, Fenerbahçe Arena'da kupa kaldırsın''

Her ne kadar sürekli yok 6-0, yok Kadıköy'de yenemiyorsunuz ve gelenek devam ediyor gibi muhabbetler yapsalar da orada kaldırdığımız kupanın bunların hepsini ezdiğinin o kadar farkındalar ki, ne kadar çaktırmamaya çalışsalar da bir yerden patlıyor.

Ünal Aysal olsaydı , ertelenen derbi maçına stadlarında kaldırdığımız kupayı çıkartır sustururdu bu şerefsizleri.

Simdi bu onun bunun cocugu bu fikir veya öneriyi hangi mantik argümanla acikladi peki? Sebep neymis, neden böyle yapilsin? Cidden merak ediyorum, niye, sebep? Canli dinleyenler oldu mu?

Simdi bu onun bunun cocugu bu fikir veya öneriyi hangi mantik argümanla acikladi peki? Sebep neymis, neden böyle yapilsin? Cidden merak ediyorum, niye, sebep? Canli dinleyenler oldu mu?

12 Mayıs 2012'den kalan acıları var hakan... kupayı nasıl kaldırdıysak kuyruk acıları hala devam edıyor... muhtemelen amaçları Derbi'yi son hafta oynatmak... algı operasyonu yapıyorlar...

12 Mayıs 2012Den acıları var hakan... kupayı nasıl kaldırdıysak kuyruk acıları hala devam edıyor... muhtemelen amaçları Derbi'yi son hafta oynatmak... algı operasyonu yapıyorlar...
Yav onu anladim ama bunu neyle acikladi? Biz o kupa aldigimiz maci o güne ayarlamadik, fikstür öyle idi.. Bu fikir nasil aciklandi Gürcan tarafindan onu merak ediyorum. Yani sadece ortaya atmamistir diye düsünüyorum..

Türk futbolunun içinde yazar görünümlü çok spor teröristi var provokatörü var not düşelim.

Konuya gelecek olursak, bu adam kim de söylediklerini buraya konu açıyorsunuz?

Yolda geçen sıradan bir adamdan daha ünsüz biri.

başlıkta çoğu kişi karşı çıkmış yenileceğimizi düşünerek. Korkuyorsak hiç çıkmayalım o zaman beyler. Hadi buyrun son maça bırakalım.
Şampiyonluktan ettiğimizde ne hale gelirler ve bize kaç yıllık malzeme çıkar tahmin edebiliyor musunuz?

başlıkta çoğu kişi karşı çıkmış yenileceğimizi düşünerek. Korkuyorsak hiç çıkmayalım o zaman beyler. Hadi buyrun son maça bırakalım.
Şampiyonluktan ettiğimizde ne hale gelirler ve bize kaç yıllık malzeme çıkar tahmin edebiliyor musunuz?
Gulcan'in amacı son maca çıkarken sampiyonlugun garantilenmiş olması. Son 5 yıllık surecte yasadiklari travmalar adamlarda ciddi hasara yol acti.

bu adamı ne zaman ekranda görsem muhabbet kuşu görmüş gibi oluyorum bir insan ancak bu kadar kuşa benzer !! tahrikçi kuş !!!

Üst Alt