Gustavo Assunçao: "Benim için bir rüya gerçekleşti“ | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gustavo Assunçao: "Benim için bir rüya gerçekleşti“

1631124219671.png

Gustavo Assunçao: "Benim için bir rüya gerçekleşti. Galatasaray inanılmaz büyük bir tarihe sahip. Avrupa'daki başarıları ortada. Böyle bir büyük camiadan teklif aldığım için gururluyum. Hiç düşünmeden kabul ettim." (GS TV)

Gustavo Assunçao: "Taraftarların karşısına geçmek, onların önünde oynamak için sabırsızlanıyorum. Bu stadı dolu hayal ediyorum, bana çok pozitif mesajlar yolladılar. Bir an önce sahaya çıkıp, yüzde 100'ümü vermek istiyorum."

Gustavo Assunçao: "Arda Turan’ı çok seviyorum. O Atletico Madrid'deyken ben altyapıdaydım, 12 yaşındaydım. Beni hatırlar mı bilmiyorum ama Atletico'da inanılmaz büyük bir idolü. Altyapıda hepimizin idolüydü. Galatasaray’da aynı şekilde çok büyük bir idol. Onunla yeniden karşılaşacağım ve aynı takımda oynayacağım için çok heyecanlıyım."

6 numaraya 10 verilmemeli. Melo'ya bile 10 verilmesini istemedim zamanında. 4 iyiydi Melo'ya. Buna da farklı bir numara verilmeli. İlla 10 numaranın birisine verilmesine gerek yok. Gedson gelince o alır işte devre arasında ya da seneye. Veya Cica'ya verilsin. Hem 9 hem 10 boş kalsın bu yıl.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt