gustavo colman - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

gustavo colman

yabancı sınırı olduğu sürece bu tür transferler lüzumsuz oluyor.colmanı beğenirim ama uğruna kontejan feda edilecek biri değil.

Coleman'ı eleştirenler yedek kulübesine Xavi'yi falan oturtacağımızı sanıyor heralde bencede alınmalı ligi biliyor , adaptasyon sorunu yok.Koy yedeğe lazım olduğunda al ses çıkarmaz, yetenekde var daha ne istiyosunuz.

IyZGn.gif

Arkadaşlar sonuçta arkadaş görüşünü belirtmiş.benim kendisinin avukatlığını yapma gibi bir niyetim yok yanlış anlaşılmak istenmem ama konu altındaki görüşlerimiz biraz daha seviyeli olmalı.inanıyorum ki mesajları okuyan arkadaş konuyu açtığına bin pişmandır şuan.ağzından kötü bir kelime çıkabilir cevap verirken.bir üyenin ceza almasına vesile olmayalım...

Arkadaşlar sonuçta arkadaş görüşünü belirtmiş.benim kendisinin avukatlığını yapma gibi bir niyetim yok yanlış anlaşılmak istenmem ama konu altındaki görüşlerimiz biraz daha seviyeli olmalı.inanıyorum ki mesajları okuyan arkadaş konuyu açtığına bin pişmandır şuan.ağzından kötü bir kelime çıkabilir cevap verirken.bir üyenin ceza almasına vesile olmayalım...

:D :D

Yok kardeşim ben rahatım sen sıkma canını

Biz neler gördük bu forumda. Az sonra ceza alması gereken kim varsa alır yani problem değil :)

Ayrıca pişman falan değil yahu daha neler :D

Üst Alt