Guti, Galatasaray'ın ilgisini doğruladı - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Guti, Galatasaray'ın ilgisini doğruladı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Guti, Galatasaray'ın ilgisini doğruladı

Box to box adamları getirmeyin buraya.Görüyoz hallerini.Bize sabit libero lazım.Böyle öküz gibi.Top geçmicek.Sırf defansif olcak.Bizim takımda ofans sorunu yok.

ofans sorunu yok ama sırf defansif olursa kaptığı topu geriye oynadığı zaman bir anlamı yok topu kapacak seri şekilde ileriye doğru oynayacak bir adam lazım

Elano box-to-box değil ki. Orta sahanın sağında oynayan adamın nesi box-to-box;? Takımda 1 tane bile var mı box-to-box. Belki geçmiş senelerde Ayhan oynuyordu bu şekilde. Bu sene o da yok.

Ya saçmalama allah aşkına:D Güldürme beni.Çift yönlü adam diyosun.Elano Sağ kanatta,orta sahada ofans gibi,yine orta sahada defansif oynayabiliyo

Box to box adamları getirmeyin buraya.Görüyoz hallerini.Bize sabit libero lazım.Böyle öküz gibi.Top geçmicek.Sırf defansif olcak.Bizim takımda ofans sorunu yok.

Bizim takımın ofans sorunu olmadığı konusunda hem fikirim fakat defans ile ofans arasında bağlantıyı kurabilecek bir ortasahaya sahip değiliz yani takımın beyni olan ortasaha gol ayaklarına yön veremiyor. Bu durumda da oyunumuz çoğu zaman kaos futboluna dönüyor. Seninde dediğin gibi defansif yönü güçlü olduğu kadar ofansif yönüde güçlü bir ortasaha lazım. Bu özelikler tek bir oyuncuda olduğu zaman üstelik genç bir oyuncu ise Galatasaray'ı gelme ihtimali çokta yüksek değil gibime geliyor, ya ofansif yönü güçlü bir oyuncu, birde defansif yönü güçlü bir oyuncu ile ortasaha güçlendirilebilir yada çok iyi bir scout ekibi ile "ki bizde yok" henuz ismi duyulmamış böyle bir oyuncu alınabilir....

Elano topigine gider misiniz tartısmak icin Gutiyle alakanız kalmadı.

Sen 7 milyona Cambiassoyu alacağını mı düşünüyorsun?? Sen İnter'e 7 milyon değil sadece Cambiasso'ya yıllık net maaş 7 milyon versen yine getiremezsin Cambiasso'yu.

ya tamam 7 olmaz 10 olur 12 olur ama gio+jo+elano+lincoln e verilen paraları bir toplarmısın sen benden daha iyi bilirsin ne kadar yapıyor lincolne sadece imza parası 5 m$ verildi haberin olsun:rolleyes:

Bir kere hocam ''Sen benden daha iyi bilirsin.'' lafını geç.Asla sana karşı bilgeymişim gibi bir durum aksettirmedim.Onu sen Serhat'a söyle.;);)

1)Ben sadece Elano'nun parasıyla Cambiasso'yu alacağını zannettim.Yanılmışım.

2)Gio ve Jo 0 maliyetle geldiler.Elano ve Lincoln'ün bonservis ücretleri bize 12 milyona patladı.Gel gelelim Cambiasso'ya çok değil 2 ay öncesine kadar Real Madrid 32 milyon euroluk teklifte bulunmuştu ancak CAMBİASSO istemedi.Bak İnter değil oyuncusu istemediği için gitmedi.Üstelik teklif eden takım Real Madrid.Yani güzel öneri de olsa Cambiasso'yu getiremezsin.

3)Bizim kulübün transfer politikasının yanlış olduığunu biliyorum.Ancak Lincoln'e 5 milyon Euro gibi bir imza parası verecek kadar afedersiniz salak değildir.Bu konuda senin bir yanlışın vardır.Kaynak görmeden mümkün değil inanmam.

topukla attigi asisti ornek vereke bir sey soyleyecegim

bizim takimdaki butun oyunculari al topla bir odaya

o pozisyonu ciz adamlarin kosu yonlerini renklerini koy

topu oynat:)

ne yapardinzi diye sor:)

eger biri gutinin yaptigini soylesin bende kafami kesim

bizim yetenekli futbolcuarimizin hayal bile edemeyecegi bir hareket

abartmiyorum hayal bile edemezler gectim macta kendine guvenmeyi denemeyi ve dogru execute etmeyi:)

bunu uzaktan vurulmus 90 a gitmis bi sut la falan karsilastiripta 10 tyilda bir falan olur demeyin, bunun sansi bali falan yok

bu bariz bir sekilde bence xaviyle birlikte hala dunyanin en iyi pasoru demek benim icin

arkasini iki tane zenci koydunmu topaldan da kurtulup bak nasil oluyor takim ozmn

Tecrübesiyle katkı mutlaka yapacaktır.

o kesin ama benim anlamaya calistigim sey bu adam 4-3-3 kaldirir mi tamam ligimiz cok kaliteli degil ama fizik hirs olmadigi zaman perisan olabiliyosun acaba gutide bunlar mi sorun burda yoksa guti kesinlikle katki saglar saha disinda en azindan saglar

Box to box ne demektir arkadaş bana bunu bir açıklayın

Oyunun her bizim ceza sahamızın arkasında hemde rakibin ceza sahası arkasında oynayabilendir.Yeri geldiğinde gol arayan yeri geldiğinde defansa gelip top çalan,yani yaklaşık olarak sahanın her tarafına kullanabilecek kapasitedeki adamdır kısaca.

Mesela; Gerard,Xavi,Lampard,Mascherano

Türk olarak ; Aurelio,Nuri...

Topuz'u da kısmen ekleyebiliriz.

Bir kere hocam ''Sen benden daha iyi bilirsin.'' lafını geç.Asla sana karşı bilgeymişim gibi bir durum aksettirmedim.Onu sen Serhat'a söyle.;);)

1)Ben sadece Elano'nun parasıyla Cambiasso'yu alacağını zannettim.Yanılmışım.

2)Gio ve Jo 0 maliyetle geldiler.Elano ve Lincoln'ün bonservis ücretleri bize 12 milyona patladı.Gel gelelim Cambiasso'ya çok değil 2 ay öncesine kadar Real Madrid 32 milyon euroluk teklifte bulunmuştu ancak CAMBİASSO istemedi.Bak İnter değil oyuncusu istemediği için gitmedi.Üstelik teklif eden takım Real Madrid.Yani güzel öneri de olsa Cambiasso'yu getiremezsin.

3)Bizim kulübün transfer politikasının yanlış olduığunu biliyorum.Ancak Lincoln'e 5 milyon Euro gibi bir imza parası verecek kadar afedersiniz salak değildir.Bu konuda senin bir yanlışın vardır.Kaynak görmeden mümkün değil inanmam.

napim bu cambiasso bende takıntı oldu valla real madrid alamıyorsa biz hiç alamayız ben bu fiyatlarda olduğunu düşünmedim kusura bakma ..ama bize lazım olan cambiasso ayarında bir oyuncu ..ayrıca lincolne imza parası verildi bunu bir araştır yanılmıyorsam 4.5 veya 5 m $ € değil...bizim tranfer politikasını zaten hiç anlamıyorum gökhan gönül ve özerle anlaşıyoruz ama peşinatlarını yatırmadığımız için alamıyoruz ve ikiside febe ye gidiyor bu adnan sezgin bende hep şüphe uyandırıyor anlamdım gitti:rolleyes:

Üçü birden alınmalı. 4-3-3' ün 3'lü orta sahası bu üçlüden oluşmalı.

1- ALOU DIARRA

NEWS_1244729132_diarra-alou.jpg

2- Mahamadou Diarra

Mahamadou-Diarra3.jpg

3- Didier Zokora

didier-zokora-sevilla.jpeg

topukla attigi asisti ornek vereke bir sey soyleyecegim

bizim takimdaki butun oyunculari al topla bir odaya

o pozisyonu ciz adamlarin kosu yonlerini renklerini koy

topu oynat:)

ne yapardinzi diye sor:)

eger biri gutinin yaptigini soylesin bende kafami kesim

bizim yetenekli futbolcuarimizin hayal bile edemeyecegi bir hareket

abartmiyorum hayal bile edemezler gectim macta kendine guvenmeyi denemeyi ve dogru execute etmeyi:)

Hocam ben bizim oyuncuları geçtim şu yeryüzünde o pozisyonda Guti'den başka topuk pası vermeyi akıl edecek bir oyuncu daha tanımıyorum:)

arkadaşım öncelikle ben cambiassoyu 20 yaşında demedim 30 yaşındadır kendisi.ikincisi elanoya verdiğin bonservisi intere ver bak sana veriyomu vermiyormu...zaten sezon başı öyle yapılsa bu durumdada olmazdık saygılar

7 milyon euroya mı verecekler Cambiasso gibi bir adamı?

Üçü birden alınmalı. 4-3-3' ün 3'lü orta sahası bu üçlüden oluşmalı.

1- ALOU DIARRA

NEWS_1244729132_diarra-alou.jpg

2- Mahamadou Diarra

Mahamadou-Diarra3.jpg

3- Didier Zokora

didier-zokora-sevilla.jpeg

Geç babacım orta saha artık fizik ve mücadele ile değil yaratıcılık ve zeka ile oynanıyor . Senin istediğin tarz oyuncular sadece ön libero için düşünülebilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt