# Guti Hernandez - Sayfa 47 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Guti Hernandez

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Guti Hernandez

Unutmayalim ki DCM pozisyonuna Musa Cagiran'i aldik, bakalim nasil biri cikacak. Musa saglam cikarsa, aradigimiz orta sahayi belki bulmus oluruz.

mehmet topal dan verim almak için yanına 2 yönlü ortasaha koyacaksın yoksa haa mehmet topal hee stoper. zaten bilirmisiniz bilmem mehmet topal'ın asıl bölgesi stoperdir ama yetenekli olduğu için ortasahada oynatmaya başladılar herkes ortasaha olarak kabullendi. malatya da onun için geleceğin bülent korkmaz ı deniliryordu.

Mahamadou Real'de ama oynatmıyorlar.

Ben olsam ben de oynatmam Real'de oynayacak kapasitede değil.

biliyorum son maçlarda son dk larda girmeye başladı gözlemlemiştim onu iyi oyuncu ama lassana dan iyi değil bence ama adam bi 90 dk felan oynamadığı için bişey diyemiyecem lassana gerçekten bizim istediğimiz isim ama real bırakmaz real inde o adama ihtiyacı var. m. diarra yı bırakır ama istediğimiz adammı bilemiyorum yok paraya bile alabiliriz m.diarra yı sakatlıklarlada çok boğuştu bildiğim kadarıyla...

4-2-3-1 oynadığımız maçlar da çok oldu,Rijkaard sistem değişikliğine gidebilir.

M.Topal-XxxX

Keita--Guti--Arda

Baros

Belki sene başında hazır olmadığı için Elanosuz çıkıp, Arda'nın ortada oynadığı maçları saymazsak 4-2-3-1 falan oynadığımız medyanın uydurması. Topal-Sarp-Elano, Sarp-Barış-Elano veya Topal-Barış-Elano çıktığımız maçların tamamını yine 4-3-3 oynadık, medya Elano'yu forvet arkası sandığı için 4-2-3-1 yazdı. Halbuki bu dizilişlerde varsa Topal, yoksa Sarp geride oynadı ve Barış veya Sarp da Elano ile birlikte onların önünde oynadı. Bu sene zaman zaman çok eksiğimiz olduğu maçlarda 4-4-1-1 gibi oynadık o kadar. 4-2-3-1 sayılabilecek maçlar sadece sene başında Elano 11'e girene kadardı.

Belki sene başında hazır olmadığı için Elanosuz çıkıp, Arda'nın ortada oynadığı maçları saymazsak 4-2-3-1 falan oynadığımız medyanın uydurması. Topal-Sarp-Elano, Sarp-Barış-Elano veya Topal-Barış-Elano çıktığımız maçların tamamını yine 4-3-3 oynadık, medya Elano'yu forvet arkası sandığı için 4-2-3-1 yazdı. Halbuki bu dizilişlerde varsa Topal, yoksa Sarp geride oynadı ve Barış veya Sarp da Elano ile birlikte onların önünde oynadı. Bu sene zaman zaman çok eksiğimiz olduğu maçlarda 4-4-1-1 gibi oynadık o kadar. 4-2-3-1 sayılabilecek maçlar sadece sene başında Elano 11'e girene kadardı.

Bu sene ikinci yarı oynadığımız Kasımpaşa, Diyarbakırspor, Manisaspor, Bursaspor ve IBB maçlarında 4-2-3-1, 4-2-4 ve türevlerini oynadık. Bu maçlarda Elano, Topal ile Arda arasında mekik dokudu.

Ama bir sonraki sezon yapılacak transferlerle salt 4-3-3'e döneceğiz.

Elano hiç bir maçta amc pozisyonunda oynamadı bu sene ama M.Topal'ın yanında oynayıp onların önünde Arda'nın oynadığı 1-2 maç oldu onun dışında sezon başında da Elano takıma girene kadar 4-2-3-1/4-4-1-1 oynadık.

Devre arasında ki bütün kupa maçlarını da 4-4-1-1 gibi oynadık ;)

Ama haklısın sezonun büyük bölümünde 4-3-3 oynadık.

Ben Rijkaard'ın sistem değişikliğine gidebileceğine ihtimal veriyorum,yalnız değişikliğe gidecek demiyorum,gidebileceğine ihtimal veriyorum :)

Yani o kadar çok şey yazdın ki,olur da gelirse sen de oturur dua edersin adam dökülsün rezil oynasın diye,öyle olursa da böbürlene böbürlene anlatırsın burada ben demiştim diye...

Kimse bu adamın bizde 2. Hagi vakası olacağını söylemiyor.Ama eğer bir adam onun bıraktığı etkiyi(ona yakın bir etkiyi tabi kimse Hagi olamaz) bizde bırakacaksa bu adam ancak Guti olur diyoruz.O yüzden biraz heyecan yaptık,bari onu burnumuzdan getirmeyin.Yoksa bu adamın istikrarsız olduğu ortada,öyle olmasa bunca yıl yedek kalmazdı.Ama bu ülkeye de şu şartlarda bundan iyisi gelmez,maalesef ŞL'ye gidemiyoruz işte halimiz ortada bazı şeyleri kabullenmek lazım

Guti'ye paralari saçacagimiza ayni yaslarda olan Ayhan reisin sözlesmisini uzatip alacagi ücrette indirime gidelim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt