Habertürk Rezilliği - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Habertürk Rezilliği

Cevap: Habertürk Rezilliği

bunu yapan kocayı aslında taksim meydanına getirip halkın içine salcaklar halk bunu bir güzel linç edecek ne güzel olur yada erkeklik organını kesecekler kökünden erkek olamaz bunu yapan '' Koca ''

Ben buna gerici kafası derim kimse kusura bakmasın. Kardeşim iyimisin sen? Bunu yapandan ne farkın kaldı?

Çok sert bir metin ile yolladım şikayetimi.

Cevap: Habertürk Rezilliği

Altaylı da ya ciddi psikolojik sorunlar var ya da reyting bu kadar onursuzlaştırabiliyor insanları

Birde utanmadan savunmuş

"Bu fotoğraf annemin fotoğrafı olsaydı da aynen basardım. Hem de daha büyük basardım."

Bu sözler Habertürk Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Fatih Altaylı'ya ait. Kendisine kızanlara "Bana da küfredin. Ama birisi buna dur desin. Sahtekâr olmayın" diye sesleniyor.

Yarı çıplak ve sırtından bıçaklanmış kadının fotoğrafını mozaiklemeden basan Habertürk, Türkiye'nin gündemine oturdu. Sürmanşetten verilen sarsıcı fotoğraf sonrası gazeteye öfke yağdı.

"O fotoğrafı niye bastım biliyor musunuz?" diye soran Altaylı yine cevabı kendisi verdi:

"Bu tepkiler için. Sizin içinizi acıtmak için. Yüreğinizi dağlamak için. Kızmamz için, köpürmeniz için. Çünkü "kadına şiddet" denilen "rezilliğin", gözü morarmış bir kadından ibaret olmadığını gözünüze sokmak için."

"11 YAŞINDAKİ KIZIM GÖRSÜN DİYE BASTIM"

Üst Alt