Haddini Bil Osman Tanburacı


Sporx isimli, Tahir Kum denen Fenerbahçe yardakçısının sitesinde çalışan ve yıllardır Galatasaray'ın duayen spor yazarlarından biri olarak geçinen Osman Tanburacı son yazısında futbolcumuz Semih Kaya hakkında yakışıksız ifadesizler kullanmıştır. mevzu bahis yazı'dan bir bölüm;''Hakem Halis Özkahya da olmasaydı Galatasaray zor kazanırdı.

İbb'nin 41'de on kişi kalması Terim'in şansıydı.

hakemin de ayıbı!Webo, Semih'in ayağına basmadı. tam tersine basacağını fark etti ayağını kaydırdı toprağa bastı. kırmızı çok ağır karar. daha da beteri Semih'in yerde kıvranması çok ayıp! daha cin olmadan hoca çarpıyor.''Kendisinin cin olmadan adam çarpmakla suçladığı Semih Kaya'nın, aynı maçta neredeyse bileğinin kırılmak üzere olduğunu görmemesi körlüktür. Yıllarca Galatasaray'ın içini karıştıran, Fatih Terim kininden dolayı Galatasaray ve futbolcusu hakkında böyle yakışıksız ifadelerle yazılar yazan Tanburacı'yı kınıyoruz.23b737ab227bd5be277f2440eb9f85b6.jpg
702681_2e2977f5f1c845bc57f63023db9d0e6a.jpg
 
Cevap: Haddini Bil Osman TanburacıFotoğrafı ve faul pozisyonuna tekrar bakınca neler geçmiştir acaba içinden.

Yada kasıtlı yaptı bu şeyi.

Mal insan ya. Defol.
 
Cevap: Haddini Bil Osman TanburacıKırmızı kart değildi o. Kasten yapılmış birşey yok [sert bir faul var, ama kaza oldu pozisyon gereği]. Webo çıldırmakta haklıydı.
 
Cevap: Haddini Bil Osman Tanburacıfenere gelince faul olmayan pozisyonda "adamın gelişi kırmızı kart" olurbize gelince "ne olmuş , ayağımı kırıldı sanki" "kasti değildi"
 
Cevap: Haddini Bil Osman TanburacıKırmızı kart değildi o. Kasten yapılmış birşey yok [sert bir faul var, ama kaza oldu pozisyon gereği]. Webo çıldırmakta haklıydı.Semih'in geldiğini görüyor sonuçta geldiğini bile bile olaya o şekilde dalıyor net kırmızı kart hacı atılması için çocuğun kafası mı kopmalı illa? Doka da atılmalıydı atmadı Webo da zaten atıldı.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt