Haftanın Konuğu : Hayri Cund ! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haftanın Konuğu : Hayri Cund !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Haftanın Konuğu : Hayri Cund !

- Öncelikle bi kendini tanıtır mısın bize kendi tarzında…

Bildiginiz uzere adim Hayri. Erkegim. Bu onemli bir info zira erkek olmasam cok daha farkli bir hayat yasiyor olurdum. Bunu bir dusunun, erkek olmayaydiniz ne yapiyor olurdunuz diye. Veya bayanlar da dusunsun erkek olsam nasil olurdu diye. Gercekten cok farkli bir resim ortaya cikiyor a dostlar. Erkek olmak disinda Galatasarayliyim ve iyi de bir Galatasarayliyim. UEFA finaline falan gitmistim. 100. yil ve onu takip eden 2 sezon kapalidaydim. Ama maci sirti donuk seyreden ve bagirmayanlara 'bagirsaniza hulean huo' gibi primitif komutlar veren kekolar yuzunden kapaliya veda edip ekran basina gectim. Beni tanimaniza luzum yok. Buranin aksine normalde sessiz sakin bir adamim. Bir odaya forumdan 50 adami koysaniz ve 'hangisi Hayri la bunnarin?' diye sorsaniz heralde 30. denemede falan bilirdiniz. O derece yani. Gercekte cok efendi bir adamim. Cidden soyluyorum bunu. Kendimi daha fazla tanitamam zira bu kadar yeter.

[/B]

İnfo nedir rica edicem :)

Yılın değil, GSC tarihinin en popüler röportajı olur bu. :)

Bekliyoruz... :)

Ghost adli filimde gormustuk kendisini ama o filmi de Demi Moore soyunur falan diye izledigimizi tum dunya biliyor.

:asd:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt