Hagi: “Arda’yı ben keşfettim” - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hagi: “Arda’yı ben keşfettim”

Cevap: Hagi: “Arda’yı ben keşfettim”

images

Hagi'ye sarf edilen sözlere bak :eek:

Sorsan büyük Galatasaray taraftarı.

Seyyar Hagi diyeceğim ayıp olacak çünkü Hagi herzaman kalbimizde.

e çoğu sadece teknik direktörlüğünü hatırladığı için mazur görmek gerek :ays:

şu mesaj atanlardan kaçı hagiyi aklı evvelken izlemeye nail olmuş diye sormak lazım

Cahil yöneticiler yüzünden Hagi gibi bir isim genç taraftarlar tarafından yanlış tanınıyor.

Hagi UEFA Kupasının kazanılmasındaki en çok emeği geçen 2 isimden biridir. Ama adamda teknik direktörlük yeteneği yok.. Herhangi bir takımda ciddi başarı sağlamadan Galatasaray'ın başına Hagi'yi teknik direktör olarak getiren yöneticiler Galatasaray'a ve Hagi'ye büyük kötülük yapmıştır.

iyi ki sattık Arda'yı takım da rahatladı basında taraftarda,yararından çok zararı vardı takıma.

Geçtiğimiz günlerden birinde Mehmet Demirkol (çok akıllı kurnaz bir adam) dedi ki Burak Yılmaz hakkında taa Beşiktaş dönemindeyken Hagi ile konuşmuş. Hagi Demirkol'a Burak ne yapıyor demiş.

Oynuyor demiş o da...

Nerede oynuyor demiş Hagi.

Sağ açık...

"Sağ açık oynamaz Burak" demiş Hagi.

Neden demiş Demirkol.

O adam 2. forvet gibi oynar, serbest oynar demiş.

Şenol Güneş'e kadar Burak Fenerbahçe ve Beşiktaş'ta sağ kanada hapsedildi ve potansiyelini bir türlü gösteremedi.

Hagi'nin 5 sene önce gördüğünü, bir sürü Teknik Adam görmemişti Şenol Güneş'e kadar.

Şimdi Şenol hocanın fark ettiği ve böyle kullandığı Burak takımını şampiyonluğa götüyor.

https://wwwextensor.blogspot.com/2011/04/neden.html

Burak Yılmaz'ı kaybetmek / Spor / Milliyet Gazete

Zamanında Burak Yılmaz'ın da gerçek mevkisini keşfetmiş reis. :tiphat:

Hagi gibi Galatasaray'ın efsanelerinden birine teknik direktörlüğünde yaptığı hatalarla saldırmanın manası yok.O Hagi'ye lafımız çokta aslında ama oynayan Hagi'ye tapınırdı herkes.Ama adam keşfetmek değil mesele ondan %100 verim alabilecek hale gelmek.Hiç mi adam yoktu da birtek Arda'yı buldun a benim rumen abim,Galatasaray'ımın efsanesi :)

Burada edilen laflar sadece teknik direktörlüğünedir . Kesinlikle efsanemiz olan Hagiye hakaret yoktur . Keşke efsane kalsaydı ama olmadı işte efsane mi ? tabiki hala efsane ama biraz olsun adını lekeledi . Bu da teknik direktörlüğündendir . En az sizin kadar Hagiyle ilgili bilgi taşımaktayız rahat olun ;)

ardayı keşfetmek ne demek anlamadım

zaten son derece yetenekli bir oyuncu

bu rijkaardın messiyi keşfetmesi gibi

yani messiyi keşfetmemek için sorunlu bi insan olmak gerekir zaten

yanlış anlaşılmasın gelmiş geçmiş en sevdiğim futbolcu Hagidir

Öyle deme Rijkaard Messiyi ilk A takima cikardiginda dalga gecmisler galiba.

Cidden Hagi'ye nasıl böyle kin beslenebiliyor anlamıyorum. Hadi futbolculuğunu görmemiş olsalar bile antrenörlüğüne de kin tutacak bir şey yok ki sanki Hagi geçen sene şampiyonluğa giden takımı alıp içine etti.

Zaten bu kişilerin çoğu Hagi olmasa Aziz Yıldırım maskeleriyle falan dolaşıyorlardı muhtemelen.

Son 4 sayfayi okudum ve görünen o ki buranin yas ortalamasi 8-12 arasinda civarlarinda.

Bende teknik direktörlügünü begenmiyorum,sinir oliyordum gercekci olursam.Ama sonunda o bizim "El Commandante"´mizdi.Sevmeyin,etmeyin tamam anliyorum,ama en azindan saygi gösterin.

Üst Alt