Hagi' den Maç Sonu Açıklamalar: "Erkekçe Söylesinler" - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hagi' den Maç Sonu Açıklamalar: "Erkekçe Söylesinler"

Cevap: Hagi' den Maç Sonu Açıklamalar: "Erkekçe Söylesinler"

Bahri Havadır: Adnan Polat bugün maçta bana şunu söyledi: ''Ben 24 saatimi floryada geçiriyorum, takımı ayağa kaldırmak için, taraftar takımı batırmaya çalışıyor!..''

Bu doğrumu başkana bak ...........böle başkan olmaz olsun rezil herif .......adam gibi çek git arkandan sövdürme kendine

Pardon ama, taraftar Ardayi isiklarken, Polat mactan sonra, taraftar hakli demisti.. Simdi hangi yuzle tarafta laf atiyor?

Galatasaray şuanda şampiyonluğa oynuyor olsaydı,Adnan Polat için bu cümleler sarf edilecekmiydi?Vay halimize..Şu hakaretlere bak..

Galatasaray şuanda şampiyonluğa oynuyor olsaydı,Adnan Polat için bu cümleler sarf edilecekmiydi?Vay halimize..Şu hakaretlere bak..

İsterse Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu yaşatsınlar...Gözümde bitmiştir..Bir lafı diğerini tutmuyor..Gündem değiştirmek için elinden gelenleri yapıyorlar...YOk ekonomik yok bilmem ne hep yaptık diyorlar..Ama somut bişey hiç göremiyorum.Adamların alacaklarınıda kara katıp yazıyorlar bide..Resmen bizimle dalga geçiyorlar..

Tabiki edilmeyecekti. Başarılı olmuşsak eğer o Başkan , teknik heyet doğru işler yapmıştır demektir. Bu taraftar bunu takdir eder hakkını verirdi.

Şu ortam da siz Polat için övücü cümleler kullanabiliyo musunz böyle düşünenler hala var mı hayret ediyorum.

hagi'nin buraya gelirken kendi muhasabesi zaten belliydi.

başaramasam bile ne kaybederim ?

ben ona hiç kızmıyorum taşın altına ondan başkası elini sokmaya cesaret edemezdi.

seneye hangi hocayi yicez acaba?:))

bizdeki hocalar hep basarisiz sadece yonetim basarili :)

Gheorghe+Hagi+(02).jpg

l-al-pacino-faf41c90.jpg

benim anlamadığım o stadda 10-15 bin kişi istifa diye bağırdı Hagi'nin arkasındanmı bağırmış oldu ben evimden duydum o bulunduğu klubeden duymamışmı erkekçe yüzüme söylesinler ne demek söylediler dün bol bol anlamak istemiyosa o onun problemi . evet futbolculuğun efsaneydi ama td liğin olmuyor. hala 4 ay öncesinden ben sorumlu değilim diyorsun.

benim anlamadığım o stadda 10-15 bin kişi istifa diye bağırdı Hagi'nin arkasındanmı bağırmış oldu ben evimden duydum o bulunduğu klubeden duymamışmı erkekçe yüzüme söylesinler ne demek söylediler dün bol bol anlamak istemiyosa o onun problemi . evet futbolculuğun efsaneydi ama td liğin olmuyor. hala 4 ay öncesinden ben sorumlu değilim diyorsun.

anlamadan dinlemeden burada abuk sabuk şeyler yazma.Hagi orada taraftarı kastetmedi.Yönetim beni istemiyorsa erkekçe yüzüme söylesin dedi...

Forum yöneticilerine sesleniyorum....!!!

Lütfen her üyenin yaşlarını mecburi olarak görelim bu forumda... Bu saayede 10-16 sene önce kimler daha poposunda bez , ağzında emzik ile dolaşıyordu bilmiş oluruz...

Hagi bu Hagi, yazarken 5-10 defa düşünüp yazacaksın...

Hagi'ye sallamak için onun bize yaşattıklarını hatırlamamak gerekir...

Bugün Hagi gitse yarın Mourinho ve Fergusson beraber yönetse Galatasaray'ı, yine bi halt olmaz...!!!

Bu Kadro'yu Sezon başlamadan önce eleştirdik burda tepki aldık yönetim transfer yapmıyor deyince...

Bugünki durumun suçlusu ne Rijkaard, ne Hagi, ne Tugay nede Adnan Sezgin...!!!

Tek bir suçlu var oda Adnan Polat....!!!!

Hagi romanyaya gitmişmi ,bilgisi olan varmı ???

3-4 ayda bu kadar mağlubiyet alabilir mi bir hoca?

Yani takımı ancak bu kadar kötü yönetebilirdi başardı..

Misimoviç gibi bir adamı mumla arayacak 0-0 biten her maç!

Saçını başını yola yola..

anlamadan dinlemeden burada abuk sabuk şeyler yazma.Hagi orada taraftarı kastetmedi.Yönetim beni istemiyorsa erkekçe yüzüme söylesin dedi...

sanamı soracağım nereye ne yazacağımı.. okuduğun şeyi anlamıyorsan çok debelenme ..en başta gitmesi gereken zaten yönetim ama kendilerini kurtarmak için hagiyi gönderecekler yine ayrıca yönetim söylemediyse taraftar söyledi açıkca yüzüne yüzüne futbolculuğu iyiydi diye herşeye göz yumacak değiliz Bülent Korkmaz da efsane kaptanımızdı td oldu ne oldu gitti . Rijkaard ne oldu gitti Hagide başarısız ve gidecek .

Oyuncularda istek azim olmadıktan sonra ferguson gelse ne yazar ki...

futbolu falan geçtim.hagi sırf maçl sonları yaptıgı açıklamaların kalitesinden dolayı bu takımdan gitmeli

sanki amatör küme takımı teknik direktörü.biraz ağır başlı efendi ol kaç yaşına gelmişin

Forum yöneticilerine sesleniyorum....!!!

Lütfen her üyenin yaşlarını mecburi olarak görelim bu forumda... Bu saayede 10-16 sene önce kimler daha poposunda bez , ağzında emzik ile dolaşıyordu bilmiş oluruz...

Hagi bu Hagi, yazarken 5-10 defa düşünüp yazacaksın...

Hagi'ye sallamak için onun bize yaşattıklarını hatırlamamak gerekir...

Bugün Hagi gitse yarın Mourinho ve Fergusson beraber yönetse Galatasaray'ı, yine bi halt olmaz...!!!

Bu Kadro'yu Sezon başlamadan önce eleştirdik burda tepki aldık yönetim transfer yapmıyor deyince...

Bugünki durumun suçlusu ne Rijkaard, ne Hagi, ne Tugay nede Adnan Sezgin...!!!

Tek bir suçlu var oda Adnan Polat....!!!!

Hagi'nin futbolculuğuna birşey diyen yok.Fakat şu net hagi TD değil.2.defa G.saray'da görev yapıyor ve Bursasporu'da unutmayın.Bir sürüde romen doldurmuştu takıma.Takımın hali ortadaydı bunu hagi bey'de gördü.Madem birşey yapamayacaksın o zaman neden görevi kabul ediyorsun.Bu yapılan transferler Hagi'nin talimaıyla oldugu net.Stancu diye adam geliyor forvet yerine sol kanatta oynuyor.Neill libero Cana stoper,Sabri yerinde değil....Insua yedekte,hakan balta 11'de.Ve misimovic..Yaşım 32 çocukluğumdan beridir her maça olmasada giderim.Bu kadar yeterlimi.

hagi tabiki cok buyuk ve degerli bir futbolcu bizim için.. bu yonetimle istikrarlı ve kararlı bi şekilde devam etcegine inansam neyse de bu yonetim hagiyi tutmaz fazla.. ve eger seneye falan kalmıcaksa simdidn gitmesi daha iyi cunku en azında gelcek olan TD kendi yapılanması içn bu sezonun kalanını kullanmıs olur.. ama tekrar soyliyim bu yonetim degil hagiye mourinho bile olsa arkasında durmaz o kadar kararlı bi sekilde.. gecmişte de gordugumuz gibi.. ayrıca hagiyi sadece futbolculugundaki durumana bakarak körü körüne baglanmak da sacma bence.. tamam cok onemli biri bizim için ama yine de her iyi ogrenci iyi hoca olcak diye bi kaide yok bunu bilelim.. yine de tabiki 2 gunde yok soyle yok boyle diye giydirmeye de gerek yok.. cunku asıl suclu yonetim..

Hagi'nin futbolculuğuna birşey diyen yok.Fakat şu net hagi TD değil.2.defa G.saray'da görev yapıyor ve Bursasporu'da unutmayın.Bir sürüde romen doldurmuştu takıma.Takımın hali ortadaydı bunu hagi bey'de gördü.Madem birşey yapamayacaksın o zaman neden görevi kabul ediyorsun.Bu yapılan transferler Hagi'nin talimaıyla oldugu net.Stancu diye adam geliyor forvet yerine sol kanatta oynuyor.Neill libero Cana stoper,Sabri yerinde değil....Insua yedekte,hakan balta 11'de.Ve misimovic..Yaşım 32 çocukluğumdan beridir her maça olmasada giderim.Bu kadar yeterlimi.

Hagi'yi kim getirdi oraya....???

Servet, Ayhan, Mustafa Sarp, Barış, Hakan Balta, Aydın, Aykut, Gökhan Zan, Serdar Özkan vs..vs gibi Futbolcuları kim getirdi veya tuttu Takımda....????

Ben Hagi iyi TD demiyorum ama geçmişin hatrına eleştirme sınırımı gayet iyi biliyorum...

Hagi'nin tek kusuru Galatasaray sevgisidir... Onun için bu zorlu görevi kabul etdi...

Ben böyle düşünüyorum.. Ne mutlu banaki Hagi, Hasan Sas gibi Galatasaray uğruna göz yaşları döken efsanelerimizi yuhlayacak kadar gözüm körelmedi....

Üst Alt