Hagi vs Alex'ten Sonra, Hagi vs Quaresma - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hagi vs Alex'ten Sonra, Hagi vs Quaresma

Cevap: Hagi vs Alex'ten Sonra, Hagi vs Quaresma

Kerizma'ya Hagi ile kıyaslandığını söyleseler "Nirvanaya ulaştım" der, futbolu bırakır.

Alınmadım merak etme, ama gerçekleri söyledim yeterince izleyemediğim bir oyuncu için niye kıyaslama yapayım?

abi maradonayı izledin mi sanki, maradona mı q7 mi deseler hangisi diycen

elbette q7 yıldız olabilir ama bu kıyas saçmalığın daniskası. üstelik q7 ft gibi hocanın elinde olacak. adam hiç pas yapmıyo. tamam adam geçiyo eyvallah ama arada sırada gol atıyo. bizim rieradan bi farkı kalmıyo. tek fark çalım atması.

kısacası q7nin paslı oynaması lazım. yoksa o adamdan bi yol olmaz. tekniğine yazık eder

"Hagi sana 40 metreden bir çakar; nereye koyacağını bilemezsin o istatistikleri" diye bi laf var internette.Bu cümleyi Hagi'yle kıyaslanan Alex ve kıyaslama cürretinde bulunan Quaresma yandaşlarına rahatlıkla söyleyebiliriz.

benimde arkadaşım hagiden iyi topçu oldugunu idda ediyordu nolacak.kapatalım prim vermeyelim.sonra diyecekler forumda quaresma mı hagi mi büyük onu tartışıyorlar.

Kardeşim bu 2 video'yu arkadaşına izlet'de efsane görsün gözleri :) Yada babasına sorsun o çok iyi bilir hagi'yi :)

[video=youtube;0mTnWfbXk28]https://www.youtube.com/watch?v=0mTnWfbXk28[/video]

[video=youtube;pVV15j8SBWo]https://www.youtube.com/watch?v=pVV15j8SBWo[/video]

Ulan herifler makkabi ile manisaya karsi kazandilar birden bire q7 hagiden iyi oldu... Allahtan avrupada buyuk bir takima karsi kanzanmadilar.. Hayal gucleri nereye giderdi bilinmez..

bunu geçen sene eniştemde söylüyordu.

eniştem beşiktaşlıydı. adamın futbol hakkındaki bilgisi muazzam. bazı ünlü futbolcu arkadaşları da var. gece gündüz maç izler finlandiya ikinci liginde ki takımları oyuncuları bile takip eder. deli gibi iddia oynar iyi de paralar kazanır.

ama gel gör ki adamcağız q7 nin hagiden daha iyi olduğunu ve hatta q7 cristiano ronaldo dan bile daha iyidir dedi.

ne diyeceğimi bilemedim valla.

Allah kimseyi ezik takım taraftarı yapmasın abi.

dicem olmucak.. Bunlar şaka gibi hergün başka komediyle izleyici karsısına cıkıyorlar. :D

Üst Alt