Hagi'den Şok Sözler! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
gel reis

bizim altyapıyı çekip çevir

2021 yılında bizim milli takımda yetiştirdiğin 11 oyuncu oynasın

romanyada haline ağlasın

Abdurrahim Albayrak göreve gelmeden önce Hagi ve Fatih hoca bodrum'da bir proje icin bir araya geldiler demisti,Türkiye'de Kulup mu satin alacak acaba

akacağım. Bu iş artık bitti.Yeni bir yol çizmem gerekiyor çünkü bana burada yer yok. Bugünü asla unutmayacağım. Beni temelli olarak kaybettiniz. Tüm dünyada futbola yatırım yapılıyor, Romanya’da ise takımlar, oyuncular, sahalar yok ediliyor. Sonra da ‘neden Polonya ve Hollanda bize 3 atıyor’ diye şikayet ediyoruz. 2021 yılında milli takımda benim yetiştirdiğim 11 oyuncu oynayacak. Burada futbolun içine çok fazla siyaset giriyor ve çok fazla tuzak kuruluyor. Burada futbol yok.

Türkiyeden bahsediyor sandım

Bu fırsatı kaçıran yönetim gözümde biter vizyonu falan yoktur birilerinin çomağıdır.
Al sana haginin transferi gibi 20 yılda bir gelebilecek 2. Fırsat.

Derhal gelsin. Altyapıyla biraz ilgilenip sonra Terim'in yardımcısı olsun (veya aynı anda ikisi). Terim bıraktığında da HAGI 20 yıl kulübemizde beklesin.

Şu sözde 10 numaraya şut nasıl çekildiğini de gösterir efsanemiz.
Olmayan altyapımıza gelirse müthiş olur gerçekten.

Keşke gelse... Altyapı organizasyonunu komple Hagi'nin emrine bırakmalıyız. Müthiş işler çıkartacağına eminim.

"Burada futbolun içine çok fazla siyaset giriyor ve çok fazla tuzak kuruluyor. Burada futbol yok."

Türkiye ye gel o vakit Reis.
Buradan herşey daha iyi.

Üst Alt