Hagi'den Sonra Gelmiş En İyi Yabancı Sizce Kim ? - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hagi'den Sonra Gelmiş En İyi Yabancı Sizce Kim ?

Cevap: Hagi'den Sonra Gelmiş En İyi Yabancı Sizce Kim ?

Sasa İlic.

Nedeni ise Hagi'den sonra en çok gol atmış forvete dönük orta saha oyuncusudur.

Tabiki Harryyyyyy Harryyyy Keweeeelll Harryyyy Harryyyy Keweeell :)

ben biraz farklı düşünüorum.eğer iliç kalsaydı bi kaç sezon efsane olabilirdi ama saolsun özhan yolladı herifi.ben sasa iliç diyorum

neye göre söylüyorsunuz bunu kaç maçımızı kurtardı Allasen ?

en iyi 11'e koyan bile var utanmadan.

Bu kadar reklamı yapılmasa Bayern'e gitmese kimse sallamıyacaktı.

Beşiktaş maçıydı.Adam tek başına 5-6 kişye sarı kart göstermişiti.Sağa geçti sağı parçaldı sola geçti solu parçaladı.Sakatlanıp maçtan çıkmıştı.Benim aklıma ilk bu maç gelir

Beşiktaş maçıydı.Adam tek başına 5-6 kişye sarı kart göstermişiti.Sağa geçti sağı parçaldı sola geçti solu parçaladı.Sakatlanıp maçtan çıkmıştı.Benim aklıma ilk bu maç gelir

5-1'lik Fener maçının kahramanı da kendisidir ayrıca. Ribery, her ne kadar sonunda bizi üzdüyse de oynadığı yarım sezonda maksimum katkıyı sağladı.

Ilıc'de çok iyi bir futbolcuydu onuda hiç unutamam çok severdim ama O'nun yeri ayrı.

snapshot20090227043049vw1.jpg
:eek:mg:

Kahveyi nasıl yıktığımızı unutamam bu golden sonra.

Yeteneği,karakteri,kişiliği,profesyonelliği ve taraftarın belkide en az Hagi kadar benimsediği kişi Harry Kewell'dan başkası olamaz..

Ama Mario Jardel,George Popescu,Cladio Taffareel,Frank Ribery,Milan Baros bunlarda cok önemli isimler..

ilk sırada Kewell var elbette :)

Ama bu gönül Tafo'yu, Modi'yi, Capone'yi, Popescu'yu, Baros'u da çok sevdi.

Benim için bu sorunun cevabı kesinlikle Kewell'dır.Hagi'den sonra gelen hiçir yabancının takımda kalmasını bu kadar istemedim,hiçbir yabancıyı Kewell kadar sempatik bulduğumu da hatırlamıyorum.Çok seviyoruz Galatasaraylı Kewell'ı.:)
Ilıc'de çok iyi bir futbolcuydu onuda hiç unutamam çok severdim ama O'nun yeri ayrı.

snapshot20090227043049vw1.jpg
:eek:mg:

Kahveyi nasıl yıktığımızı unutamam bu golden sonra.
Kivığığığığıooooolll.:DStatta 5 sıra aşağıda buldum kendimi bu golden sonra.Bu golü canl canlı izlemek başka birşeydi yahu.:)

Üst Alt