Hagi'ye güvenmeyenler buraya!!! - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hagi'ye güvenmeyenler buraya!!!

Cevap: Hagi'ye güvenmeyenler buraya!!!

Özellikle son Antep maçında, iyi bir teknik direktör olamayacağının sinyalini verdi. Hagi ile büyük başarılar gelmez. Zaten bu kadroyla bir şey de olmaz ama; Antep maçında, en dandik adam bile Neill'i sağ beke çekip, Yekta'yı oyuna alır, Kazım'ı çıkarıp Pino'yu oyuna alırdı.

Bu yorumuna ekleyecek sözüm yok...Kapaaak

Sen hala buralardamısın yahu :D Noldu, milete meydan okuyup açmıştın bu konuyu! Şimdi de gelecek sezonun ortası diyosun, senin ne farkın var ileriyi göremeyen yöneticilerden ve yüzsüz Hagiden. bi de kalkıp 1 seneyi daha riske atalım diyosun, kesmedi seni bu dibe vuruş sanırım.

Eee Hagi bile başarısızlığını kabul etti " Kain Attila " gene mi bildiğini okuyacaksın

Rijkaardla futbolun dibine vurmuşken aman Rijkaard canım Rijkaard diyip Yönetime dil uzatanlar Şimdi Haginin Kellesini istiyor demek..Utanıyorm sizin taraftarlığınızdan valla..Hadi Hagi kötü diyorsunuz peki Rijkaard niye körü körüne savunuldu ? Sabredelim dendi ? Ama Hagi 2 hata yaptı mı bundan adam olmaz kovalım hemen havalarına giriliyor..Skibbeyi gönderen taraftar zihniyeti işte ne olacak..

:) Sen hakiki taraftarsın ( ! )

Rijkaardla futbolun dibine vurmuşken aman Rijkaard canım Rijkaard diyip Yönetime dil uzatanlar Şimdi Haginin Kellesini istiyor demek..Utanıyorm sizin taraftarlığınızdan valla..Hadi Hagi kötü diyorsunuz peki Rijkaard niye körü körüne savunuldu ? Sabredelim dendi ? Ama Hagi 2 hata yaptı mı bundan adam olmaz kovalım hemen havalarına giriliyor..Skibbeyi gönderen taraftar zihniyeti işte ne olacak..

Bu başlığa ilk yazanlardandım,evet güvenmiyordum.Artık güvenmemekten öte Hagi Teknik Direktör olacak kabiliyette değil bu takıma,hatta hiç bir takıma.

İlk geldiği gün bende şöyle demiştim " Hagi benim yüreğimde ve beynim gelmiş geçmiş en iyi 10 numaramız, lütfen öyle kal Hagi ".......Bazıları ninni söylüyor ama durum zaten en başından beri belli, gözün gördüğünü duygusal yorumlayanlar çoğunlukta idi; bataklığa saplanmış bir insanı uzaktan izleyip çırpınarak umutla çıkmasını bekleyenler; bataklıkta çırpındıkça daha derine batarsın. Biz kimsenin vede hiç bir uygulamanın " pilot " noktası olamayız ama yıllardır durum bu.

Bu başlığa ilk yazanlardandım,evet güvenmiyordum.Artık güvenmemekten öte Hagi Teknik Direktör olacak kabiliyette değil bu takıma,hatta hiç bir takıma.

bencede maden 8 haftada teknik direktör değiştiyon sezonuda onun tamamla

Yeni sezonun planları nasıl yapılacak o zaman onuda açıklayın bi zahmet. Hagi'nin GS'a hiçbir şey kazandıramayacağı çok net ortadayken, daha hala en azından sezon sonuna kadar zaman tanınmalı tezi çoktan çürüdü.

GS şu andan itibaren teknik, taktik ve mental olarak GS'ı kaldırabilecek bir teknik adamla çok uzun süreli bir anlaşma yapıp, başarısızlığın teknik adama değil, futbolculara çıkarılacağı bir anlayışa doğru mesafe katetmeli artık. Her futbolcunun 5-6 teknik adamla çalıştığı dönemler geride kalmalı çünkü istikrar ancak idari kadronun istikrar sağlamasıyla oluşur.

Ancak GS tarihinin açık ara en yalancı ve rezil yönetiminin bunu gerçekleştirmesi mümkün değil.

Hagi basarili olamaz..

Beseri munasebetlerde cok kotu oldugunu goruyorum artik.

Son imzayida ben atarak konunun kilitlenmesini istiyorum..Herkesten ozur.

ben umutluydum ama bugun olanlar.....

ben hayatimda bir hocanin bir takimdan maci alip digerine boyle verdigine sahit olmadim reisler

En cok savunan bendim. Bundan sonra hic bir umudum kalmadi Hagi'den. kalmasi takima zarar..

Üst Alt