Hakan Balta, Futbol Hayatını Noktaladı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hakan Balta, Futbol Hayatını Noktaladı

Son seneler temizinden yedi parasini. Sevdiğim bir oyuncu idi ama son yillardaki bedavaci hali ile bayagi gözümden düştü

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

zaman zaman çok fazla eleştirsek de kendisi iyi bir profesyoneldi. belki çok yetenekli değildi ama çalışkandı. yolun açık olsun...

geldigi gunu hatirliyorum. efsane olmasada unutmuyacagaz seni hakan balta. hersey icin tessekurler sabri gibi gereksiz, digerler gibi serefsizlik nankorluk yapmadin hep oyununa baktin.
hoscakal BUZ adam

GStv de ki ilk röportajında açık yüreklilikle küçükken beştaşlıydım dedi kimseyi kandırmak istemedi. Kariyerinin sonunu stoper tamamlasa da Manisa'da parladığında 3-5-2'nin kenarında oynuyordu çok dinamik güçlü deparlı bir oyuncuydu şutu da vardı. Bizde 1-2 yıl bu yönünü görsek de sonra cortladı fizik olarak ani bir çöküş yaşadı. Euro 2008'de ki yüksek kondisyon yüklemelerinin bunda etkisi nedir bilmiyorum. Karpaty Lyiv maçıyla iyice gözden düştü taraftarın nefretini kazandı ama daha sonraki süreçte Fatih hocanın 3.dönemiyle karizmayı toparladı. 2015 şampiyonluğunda müthiş özveri gösterdi. Hiç bir zaman sorun çıkaran bir adam olmadığı gibi (son sezonu hariç) eşi Derya Balta'nın da tribünde yarattığı sinerji de taraftarlarda Hakan'ın olumlu şekilde hatırlanacağını düşündürüyor.

Oğlunun da videoları çıktı alt yapımızda oynuyor önemli bir futbolcu olabilir.

Üst Alt