# Hakan Balta | Transfer Haberleri - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Hakan Balta | Transfer Haberleri

Cevap: # Hakan Balta | Transfer Haberleri

ulan iş ciddiye biniyor. hadi be bjk biz o kadar güzellik yaptık ( zan - özkan ) bi güzellikte sen yap :D

Caglar anca 4. alternatif filan olur. Hic ama hic begenmiyorum. Tabi herkesin görüsüne saygiliyim

Aynen, ben de potansiyel Balta olarak görüyorum kendisini, umursamaz, sanki dünyanın en iyi sol beki gibi tavırları falan, çok sert şutları, birçok golü varmış LigTV spikerlerine göre, ama 100 şutta 2 golü olanlardan o da.

Sakatlık olayını da düşününce, takasla yollanmalı.

Tabi Balta giderse, ancak yerini Jack Rodwell doldurabilir, adam versatile (çok yönlü), kademeye falan da girebiliyor. Balta gibi büyük topçuyu çok ararız tahminimce(!)

oh bee :D

diğer kazmaların gideceği kesindi de hakanın milli oyuncu bu falan denilerek takımda tutulma ihtimali vardı

inşallah bu transfer gerçekleşir

1 milyona satılmasına, hatta bedava verilmesine razıyım, 4 çok olmuş ya. Bokunu çıkarmayalım bence :asd:

eğer olur da demirören baltaya 4 milyon euro falan verirse şampiyon olmuş kadar sevinirim

800.000 euroya aldığımız adama 4 sene sonra tüpçu 4 milyon euro mu verecek. Tabataya 8 verdi diye ahaha lan bu verir dememek lazım. Azı bulamayan çoğu hiç bulamaz. Hemen bedelsiz göndermek kalbimden geçen. Ama üstüne bi de para kazanırsak ekstra sevinirim. İnşallah olur bu transfer. Vikiye filan da yazılsın BJK ile anlaştı filan diye basında ne kadar yer bulursa hem hakan için hem bizim için hem de philip morris için en hayırlısı bu

Üst Alt