Hakan Çalhanoğlu: "Fatih Terim 'gel' deseydi gelirdim!" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hakan Çalhanoğlu: "Fatih Terim 'gel' deseydi gelirdim!"

Hakan Çalhanoğlu: "Geçen sene bonservisim elimdeyken Galatasaray beni seçimlerden dolayı alamadı. Fatih Terim beni arayıp gel deseydi kesinlikle kıramazdım." (Tivibu)

Hakan Çalhanoğlu: "Geçen sene Galatasaray’ın elinde koz vardı. Bonservisim elimdeydi. Başkanlık değişimi yüzünden alamadılar. Bu sene ve seneye olmaz. Ancak Fatih Terim arayıp gel deseydi kesinlikle kıramam. Beni Galatasaray'a gelmek için ikna edecek tek kişi Fatih hoca" (Tivibu)

------------------

Galatasaray'dan seni 'Hakan gel' diye kim arasa kıramazsın?

Hakan Çalhanoğlu: "Geçen sene Galatasaray'ın beni alması için elinde kozu vardı. Bonservisim elimdeydi. Başkanlık değişimi olunca alamadılar. Bu sene ya da seneye olmaz ama beni Galatasaray'a gelmem için ikna edebilecek tek kişi Fatih Hoca. Fatih hocamı kıramam." (Tivibu Spor)

Hakan Çalhanoğlu: "Kariyerimde en çok iz bırakan hoca Fatih Terim"

Hakan Çalhanoğlu: "Bizim arkadaşlarımız, bizim ailemiz hepsi Galatasaraylı, insan ister istemez hayal ediyor o formayı giymeyi."

Hakan Çalhanoğlu: "Zlatan Ibrahimovic ilgi çekmeye çalışıyor. 40 yaşında yaptığı şeyleri ben yapmam, 18 yaşında değilim. O bunlarla yaşıyor şu an çünkü bu sene hiç katkı sağlamadı." (Tivibu Spor)

Hakan Çalhanoğlu: Arda Güler, bana göre şu an Türkiye'deki en yetenekli futbolcu. Kendisi gibi bir oyuncuyu ilk kez görüyorum.

Hakan Çalhanoğlu: "Rıdvan’la transferi hakkında konuştuk. Frankfurt’un yanında Torino’dan da bir teklif olduğunu söyledi. Hemen git dedim Torino’ya. Çünkü hem bize yakın hem de Torino iyi bir takım. Ama Rıdvan, Frankfurt’u tercih etti. Gelişimi için Frankfurt iyi bir tercih."

Hakan Çalhanoğlu: “Milli Takımın kaptanı olmaktan gurur duyuyorum. Eskiden herkes bana gurbetçi gözüyle bakıyordu. Kendimi hiç öyle hissetmedim. Ben her zaman Türk’tüm. O yüzden hiç düşünmeden Türk Milli Takımı’nı seçtim. Çünkü kendi ülkemin milli takımı için oynamak istiyorum.”

Hakan Çalhanoğlu: "Bu da benim şansım; gittiğim takım şampiyon olamadı, eski takımım şampiyon oldu. İnsanlar benim suçummuş gibi dile getirdiler bunu. O da benim şansım, benim kısmetim."

Hakan Çalhanoğlu: “Bana göre Milli Takımımızdaki oyuncularımız için, bizim için 35-40 milyon euro az. Diğerleri neden hep 55-60 euro oluyor? Bizim gösterdiğimiz performans neden böyle değerlendirilmiyor?"

Hakan Çalhanoğlu: "Merih Demiral, Çağlar Söyüncü, Cengiz Ünder, Dorukhan Toköz, Uğurcan Çakır daha fazlalarını hak ediyorlar. Bizim değerimizi hep düşük tutmaya çalışıyorlar. O yüzden bu konuda hassasım.”

akan Çalhanoğlu: "Uğurcan için Avrupa’ya gelmesinin tam zamanı olduğunu düşünüyorum. Ama Trabzonspor da Avrupa takımlarının kalitesinde bir oluşum içerisinde. O yüzden en iyi oyuncularını ve kaptanlarını bırakmak istemeyeceklerdir.”

akan Çalhanoğlu: “Türk takımlarını Şampiyonlar Ligi’nde göremeyince insan üzülüyor. Keşke Trabzonspor veya Fenerbahçe ile eşleşsek, mutlu olurum. Oyuncularımızın değerini arttırmak için Şampiyonlar Ligi’nde düzenli katılmamız gerekiyor.”

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt