Hakan Çalhanoğlu: "Inter ile kontratımı uzatacağım. Buradan da ayrılmayı düşünmüyorum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hakan Çalhanoğlu: "Inter ile kontratımı uzatacağım. Buradan da ayrılmayı düşünmüyorum"

1686043351432.png

Hakan Çalhanoğlu: "Inter ile kontratımı uzatacağım, anlaştık bile. Burada mutluyum. Buradan da ayrılmayı düşünmüyorum. Gelecek günlerde imza atacağım."

Hakan Çalhanoğlu: "İlk senemde 8 numarada başladım, 6 numarada Brozovic olmayınca o pozisyona alındım. Hocalarıma ve ekibe çok teşekkür ediyorum. Beni o pozisyonda çok geliştirdiler. Oyun şeklim de bayağı değişti."

Hakan Çalhanoğlu: "Bir Türk olarak finalde olmak ayrı bir gurur. Ama diğer tarafta da İlkay (Gündoğan) ağabeyimiz var. İlkay ağabeyle daha görüşmedim ama o da Türk. Tabii ki Alman Milli Takımı için oynuyor ama yine o da kalbinde Türk. Yani iki Türk bu finali oynayacak."

Hakan Çalhanoğlu: "Ben bundan 2 ay önce bir röportajda da söylemiştim: ‘Benim hayalim Şampiyonlar Ligi finalinde olmak’ diye. Bunu şu an başardık. Hayallerimin peşinden de koşuyorum."

'Kupayı kaldırırsan statta zeybek oynar mısın?'

Hakan Çalhanoğlu: "Finali oynayalım da ondan sonra ne olur bilemiyorum. Dediğiniz gibi herkes bana buraya geldiğim ilk günden beri çok sahip çıkıyor. Beni çok seviyorlar."

Üst Alt